AB 650 Diskusia

Viac
01 okt 2014 23:26 #11592 od southpark
Odpoveď od southpark na tému Prosba
Dobrý deň. Zakúpil som si zariadenie v jednom e-shope Ab Cryptobox 650hd. Nepoužívam kartu skylink. Nahral som do boxu najnovší patch z dátumu 12.9.2014. Pri prepínaní kanálov sa niekedy stane, že box zamrzne a musím ho vypnúť zadným vypínačom. Box som objednával aj kolegom v práci a každý z nich má problém s mrznutím. Niekto občas, niekto každú chvíľu. Teraz neviem či sú tie boxy z nejakej vadnej série, alebo je tam od výroby vadný hardware. Máte nejakú radu alebo ich máme dať všetky reklamovať? Nemáte skúsenosti s týmto problémom? Ľubo z Martina...
Kupované sú všetky z fa. Mobilonline.sk

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

Viac
02 okt 2014 08:35 #11595 od TitusXX
Odpoveď od TitusXX na tému Prosba
Skús tam nahrať predošlý fw.či ti to bude robiť to isté.Viem že 650 majú tento problém...


AB-Cryptobox 500/550/600/650/700/750/800


Sledovanie pay-tv bez právoplatného predplatného je nelegálne a zakázané zákonom! Nenesieme žiadnu zodpovednosť za obsah na týchto stránkach, aj keď to poškodí vaše zariadenie. Každý súbor a informácie na týchto stránkach slúžia len na vzdelávacie účely!

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

Viac
02 okt 2014 08:46 #11598 od southpark
Odpoveď od southpark na tému Prosba
To je oficiálne stanovisko Ab COM Topoľčany. Ale s origo softom nepôjde zdieľať :( Dúfam, že to bude HW problém a bude to mrznut s origo softom, ten sa dá nahrať tiež cez USB?

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

Viac
02 okt 2014 08:53 #11600 od TitusXX
Odpoveď od TitusXX na tému Prosba
Ano aj oficiálny fw sa dá nahrať cez usb...


AB-Cryptobox 500/550/600/650/700/750/800


Sledovanie pay-tv bez právoplatného predplatného je nelegálne a zakázané zákonom! Nenesieme žiadnu zodpovednosť za obsah na týchto stránkach, aj keď to poškodí vaše zariadenie. Každý súbor a informácie na týchto stránkach slúžia len na vzdelávacie účely!

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

Viac
02 okt 2014 10:00 #11606 od southpark
Odpoveď od southpark na tému Prosba
Skusim tam nahodit predosly (650HD_V1.09.12320_09-06-2014_PATCH_A) a dam vyrobne nastavenia, uvidime pokrok... Aj ked novy patch by mal byt podla mna lepsi nez stary, hlavne aby som prisiel na koren problemu...

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

Viac
02 okt 2014 10:56 #11607 od TitusXX
Odpoveď od TitusXX na tému Prosba
Pokiaľ viem,tak tento nezamrzal.


AB-Cryptobox 500/550/600/650/700/750/800


Sledovanie pay-tv bez právoplatného predplatného je nelegálne a zakázané zákonom! Nenesieme žiadnu zodpovednosť za obsah na týchto stránkach, aj keď to poškodí vaše zariadenie. Každý súbor a informácie na týchto stránkach slúžia len na vzdelávacie účely!

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

Viac
02 okt 2014 15:06 #11610 od southpark
Odpoveď od southpark na tému Prosba
Tak som to vykonal a zatial nic nezamrzlo, uvidim co dalej. Len ma vytocilo, ze sa mi rozhasili nastavenia motora. Mam monoblok na jednu druzicu a motor DG240S. Predtym mi po nastaveni usals (suradnice) vsetko slapalo (akurat, ze usals sa natocil na kazdu druzicu s mensou kvalitou ako ked druzicu doladim este jemne). Nastavil som druzicu a vzdy ma na tu spravnu druzicu aj natocilo. Teraz som dal usals do rovnakych suradnic a nic. Nasmeruje to parabolu boh vie kde. Hral som sa s nastavenim pohybu a mozno som nieco rozhasil. Tak som skusil motor nastavit na DiseqC 1.2 a uz ma to natocilo skoro presne. Chcelo to este jemne doladenie aby stupla kvalita zo 64 na 72. Rad by som ale vedel korektny a presny sposob ako nahodit druzice do boxu s co najsilnejsou kvalitou. Ci s USALS alebo Diseqc. A aby sa mi motor vzdy natocil na spravnu druzicu a ta druzica bola s najsilnejsou kvalitou. Nerozumiem moc niektorym funkciam pre motor. Natocenie na vychod zapad, krokove natocenie, jemne ladenie, nastavenie soft. limitov... s tymto problem nemam a chapem tomu. Nerozumiem vsak funkciam: ist na referencny bod, Ulozit poziciu, Ist na poziciu, Go to -5,1 (to cislo sa meni). Navyse som cital o resete motora a jeho nastaveni na tovarenske. Vraj ma v sebe motor prednastavene nejake druzice, ani to neviem ako pouzivat. Skuste mi dat nejaky postup pliiiiz. Berme to tak, ze mam nahodeny ten starsi patch. Ziadnu ulozenu druzicu v boxe. No a ja chcem vlozit do boxu napriklad 3 rozne druzice a najst na nich kanaly. Co dalej? Pripominam ze mam box 650HD. Ak by to bolo moc dlhe tak sem dam mail a poslite mi to mailom, ako len uznate za vhodne, VDAKA :)))

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

Viac
02 okt 2014 15:41 #11611 od TitusXX
Odpoveď od TitusXX na tému Prosba
Kolko tam máš teraz družíc?Dal som sem seting,tak si tam nahraj a uvidíš.
Ak ti bude vyhovovať tak si urob zálohu aby si mohol vrtať do nastavenia motora.
Inak motor si daj na nulu a natoč na Astra 19.2,najdi co najsilnejší signál,dotiahni,potom už len nahod správne súradnice podľa miesta bydliska a máš to.


AB-Cryptobox 500/550/600/650/700/750/800


Sledovanie pay-tv bez právoplatného predplatného je nelegálne a zakázané zákonom! Nenesieme žiadnu zodpovednosť za obsah na týchto stránkach, aj keď to poškodí vaše zariadenie. Každý súbor a informácie na týchto stránkach slúžia len na vzdelávacie účely!

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

Viac
02 okt 2014 16:42 - 02 okt 2014 16:45 #11612 od southpark
Odpoveď od southpark na tému Prosba
Prosím ťa kde na fóre nájdem ten seting? A dať ho tam cez usb?Zatiaľ som nahodil len 23,5 s jemným ladenim Diseqc 1.2
Posledný krát upravené:02 okt 2014 16:45 southpark Dôvod: doplnok

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

Viac
03 okt 2014 14:12 #11624 od TitusXX
Odpoveď od TitusXX na tému Prosba
Tu:http://digitalne.ellano.sk/forum/ab-cryptobox


AB-Cryptobox 500/550/600/650/700/750/800


Sledovanie pay-tv bez právoplatného predplatného je nelegálne a zakázané zákonom! Nenesieme žiadnu zodpovednosť za obsah na týchto stránkach, aj keď to poškodí vaše zariadenie. Každý súbor a informácie na týchto stránkach slúžia len na vzdelávacie účely!

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

Viac
07 okt 2014 15:06 #11664 od robo315
Odpoveď od robo315 na tému Prosba
zdravim..... mam cryptobox 650HD, potrebujem vediet ze čo znamena AD Service,
Menu-systemove nastavenia - AD service treba zapnut alebo nie ? pouzivam Skylink, Vopred dakujem

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

Viac
07 okt 2014 15:16 #11665 od southpark
Odpoveď od southpark na tému Prosba

robo315 napísal: zdravim..... mam cryptobox 650HD, potrebujem vediet ze čo znamena AD Service,
Menu-systemove nastavenia - AD service treba zapnut alebo nie ? pouzivam Skylink, Vopred dakujem

Ad Service by mala byt podla mojich info sluzba boxu, ktora dokaze sama rozpoznat konfiguraciu monobloku/LNB a sama si nakonfiguruje spravne nastavenie pren. Ale odskusane to nemam :D

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

Viac
21 okt 2014 14:01 #11836 od MartinTV
Odpoveď od MartinTV na tému AB Cryptobox 650HD firmware
Ahoj Titus,

vidim, ze si tu asi najskusenejsi. Prosim ta keby si si mal vybrat medzi 550HD a 650HD, ktory by si kupil?

Cital som tu nejake problemy s 650HD ohladom LAN, nejakeho zamrzania, atd..

Su tie zasadne problemy uz odladene v poslednej verzii firmware?

Dakujem.

Martin

AB Cryptobox 550HD
THOMSON THS812

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

Viac
21 okt 2014 19:21 #11842 od TitusXX
Odpoveď od TitusXX na tému AB Cryptobox 650HD firmware
Ano v poslednom fw je padanie lan odstránené...


AB-Cryptobox 500/550/600/650/700/750/800


Sledovanie pay-tv bez právoplatného predplatného je nelegálne a zakázané zákonom! Nenesieme žiadnu zodpovednosť za obsah na týchto stránkach, aj keď to poškodí vaše zariadenie. Každý súbor a informácie na týchto stránkach slúžia len na vzdelávacie účely!

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

Viac
23 okt 2014 04:20 - 23 okt 2014 04:21 #11854 od southpark
Odpoveď od southpark na tému Prosba
Caute. Vie mi niekto povedat, preco vo verzii firmware: FW V1.09.13040_Patch_SW-A
uz nie je moznost editacie filmov na USB kluci/HDD disku vlozenych v boxe? Predtym som mohol film z USB vymazat/premenovat atd. Teraz musim USB po pozreti filmu vytiahnut z boxu a vlozit do PC. Az v PC mozem zmazat film... Je to veeelky krok späť :(
Posledný krát upravené:23 okt 2014 04:21 southpark

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

Čas vytvorenia stránky: 0.242 sekúnd
Funguje na Kunena fórum
Nemáte ešte účet ? Zaregistrujte sa!

Prihláste sa do svojho účtu