× Ak máte otázku na prijímač Openbox, tu založte novú tému

OPENBOX S3 CI HD karta skylink ICE-vymena

  • erik3
  • Autor témy
  • Offline
  • Som tu nový
  • Som tu nový
Viac
25 nov 2016 14:34 #19565 od erik3
Odpoveď od erik3 na tému OPENBOX S3 CI HD karta skylink ICE-vymena
vusolo2:neviem co akoze s tym link-odkazom,ale to som cital uz ani nepametam,este pred kupou openu,tychto clankov a citania po forach som si precital hodne,kym som ho kupil.ale aj tak Vam dakujem.dik. :-)

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

  • erik3
  • Autor témy
  • Offline
  • Som tu nový
  • Som tu nový
Viac
25 nov 2016 15:05 #19566 od erik3
Odpoveď od erik3 na tému OPENBOX S3 CI HD karta skylink ICE-vymena
takze zdravim Vas.po opetovnych mailoch predajcovi a ziadnych odpovediach a nedvihani telefonu ma to uz prestalo bavit.dnes som na vlastne riziko aj na ukor straty zaruky otvoril openbox s3 ci hd./aj tak tam niesu ziadne plomby/bolo mi to uz jedno.prinajhorsom sa prijmac dal pouzit s modulom v ci(pozor nie tecnicrypt)pred tym som si pomeral napetia na kontaktoch citacky v starom openboxe x820.takze pani,ak to niekomu znalemu pomoze:v s3 som nemal po vlozeni karty do citacky na ziadnom kontakte ziadne napetie,vsade 0V. bez karty tam nemaju byt ziadne napetia,ale po vlozeni uz ano.iba na spinaci pri zasunuti karty 4,7V,rozpoji-spoji-jasne.takze po vlzeni karty napetia uz opravenej citacky z lava do prava /8pinov/vid foto:5,2v 5,2v 2,7v 3,9v 5,2v 0v 0v 5,2v citacka slape ako pila. skylink ICE vymena pracuje aj pod cryptoworks aj pod irdetom od96 427....OK.a snad na zaver-to hlavne,ze? mal som skratovane tie vyvody osemlink na doske citacky,"preliate" od vyroby cinom,ale povien Vam,ze okuliare na ociach.lupa v ruke a nebolo tam vidno,no mozno ako vlas spoje.preskrabal som to ihlou.....super-co dodat.tak nech Vam to pomoze,ak budete mat podobny problom. :-) :) vdaka vsetkym.




Prílohy:

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

  • ZdenekMi
  • ZdenekMi-ov Avatar
  • Offline
  • Moderátor
  • Moderátor
  • Čas je pouhá iluze, zdravím Vás :-)
Viac
25 nov 2016 15:54 #19567 od ZdenekMi
Odpoveď od ZdenekMi na tému OPENBOX S3 CI HD karta skylink ICE-vymena
Tak ale jste dobrý, že jste to takto rozchodil :-)

Zdeněk

Ing. Zdeněk Mihula
Vu+ Ultimo 4K, Vu+ Solo 4K, Dreambox DM920 UHD
:woohoo: Navštivte nás: Veřejná skupina fanoušků UHD 4K

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

  • erik3
  • Autor témy
  • Offline
  • Som tu nový
  • Som tu nový
Viac
25 nov 2016 16:50 #19569 od erik3
Odpoveď od erik3 na tému OPENBOX S3 CI HD karta skylink ICE-vymena
ZdenekMi:vdaka :-) nech to pomoze volakomu,ak by, nahodou.... od toho by mali tieto fora-diskusie byt....vdaka aj ja Vam, za cas a pozornost. :)

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

Čas vytvorenia stránky: 0.151 sekúnd
Funguje na Kunena fórum
Nemáte ešte účet ? Zaregistrujte sa!

Prihláste sa do svojho účtu