× Ak máte otázku na prijímač Technisat, tu založte novú tému

nefunkčne tlačidla ovladača VU+

  • pavo12
  • Autor témy
  • Offline
  • Som tu nový
  • Som tu nový
Viac
31 jan 2017 09:29 #20353 od pavo12
nefunkčne tlačidla ovladača VU+ bolo vytvorené pavo12
Dobrý deń. Po preinštalovaní príjímača VU+ z Open Pli-4.0 na Open ATV 5.1 zostali nefunkčné tlačidlá hlasitosti "+" a"-" a mute.
Poradíte? Ďakujem.

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

 
Viac
31 jan 2017 22:12 #20354 od djriki
Odpoveď od djriki na tému nefunkčne tlačidla ovladača VU+
Kazdy IMG ma svoje vlastne rozlozenie tlacitok. Ci sa nahodou nepridava zvuk s ovladacimi tlacidlami hore-dole-vlavo-vpravo. Skus pozriet v nastaveniach, personalizacia ovladania - mozes priradit kazdemu tlacidlu inu funkciu. Tak isto myslim je aj k stiahnutiu plugin na rozsirene nasavenie tlacidiel, len si uz neviem spomenut presny nazov.

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

Viac
31 jan 2017 22:20 #20355 od djriki
Odpoveď od djriki na tému nefunkčne tlačidla ovladača VU+
este ma napadla taka vec... tlacidla nereaguju alebo reaguju ale zvuk sa nemeni?? v tom pripade sa treba pohrat s nastaveniami zvuku vypnut Downmix AC3 aj pri kanaloch v nastaveni zvuku , dolby a podobne... a skusit zapojit zvuk cez optiku.

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

  • pavo12
  • Autor témy
  • Offline
  • Som tu nový
  • Som tu nový
Viac
01 feb 2017 08:03 #20358 od pavo12
Odpoveď od pavo12 na tému nefunkčne tlačidla ovladača VU+
Ešte doplním. Pri stlačení týchto tlačidiel sa nerozsvieti ani kontrolka na prijímači , tak ako u ostatných tlačidiel.Hlasitosť som nastavil na horizontálne kurzorové tlačidlá, ale to je problém pri hľadaní kanálov. Musím sa preklikávať po jednom kanály.Skúšal som diaľkové a dióda sa rozsvieti pri všetkých tlačidlách.Takže by to nemal byť hardwerový problém.

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

Viac
01 feb 2017 10:04 #20359 od djriki
Odpoveď od djriki na tému nefunkčne tlačidla ovladača VU+
Teraz trocha nerozumiem kedze pisete ze sa kontrolka nerozsvieti a potom ze vsetky tlacidla reaguju. Skuste ovladac pouzit na ine zariadenie ktore tiez indikuje prijem infra signalu na vylucenie nefunkcnosti. Ale skor toje sw problem. Preco ste davali verziu 5.1? Openatv ma predsa uz
novsie verzie. Aktulne je to 6.0. Skuste preinstalovat image na najnovsi pripadne 5.3 a pod.

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

  • pavo12
  • Autor témy
  • Offline
  • Som tu nový
  • Som tu nový
Viac
06 feb 2017 13:03 #20397 od pavo12
Odpoveď od pavo12 na tému nefunkčne tlačidla ovladača VU+
Preinštalované všetkými dostupnými SW a nepomohlo. Ešte pribudlo pri prepínaní kanálov vypadne úplne zvuk. Že vraj je to porucha prijímača. Takže sa začínam obzerať po novom.

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

Čas vytvorenia stránky: 0.143 sekúnd
Funguje na Kunena fórum
Nemáte ešte účet ? Zaregistrujte sa!

Prihláste sa do svojho účtu