× Ak máte otázku na prijímač Technisat, tu založte novú tému

Prehrávač archívov

  • JanoSimo
  • Autor témy
  • Offline
  • Som tu nový
  • Som tu nový
Viac
27 feb 2017 19:16 #20584 od JanoSimo
Prehrávač archívov bolo vytvorené JanoSimo
Chcem sa opýtať či mi vie niekto poradiť. Používam už dlhšiu dobu Skytec Jobi s Enigmou2. Pri pozeraní archívov na pretáčanie používam kurzor. Je mi to pohodlné. Teraz som kúpil VU+ Uno 4K. Som z neho unesený, no pri pozeraní archívov keď chcem posunúť film dopredu tak musím použiť tlačidlo dvoch šípok vpred. Nefunguje mi to prirodzene a posunie mi len o čas, ktorý si zvolím po dlhšom stlačení tlačidla. Posun vzad nefunguje. Je to veľmi kostrbaté resp nervujúce. Mám Image OpenPLI 4,0. Je možnosť v ňom to nejako prestaviť, alebo musím nainštalovať iný Image? Ak áno prosím vás poraďte mi aký? Za odpoveď vopred ďakujem.
Jano

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

 
  • ZdenekMi
  • ZdenekMi-ov Avatar
  • Offline
  • Moderátor
  • Moderátor
  • Čas je pouhá iluze, zdravím Vás :-)
Viac
28 feb 2017 17:22 #20586 od ZdenekMi
Odpoveď od ZdenekMi na tému Prehrávač archívov
Ahoj,

mám Vti a chová se to stejně. Je to podle mě dané kombinací verze E2 (možná v závislosti na verzi Kernelu), přehrávače, v kterém se to spouští, verzí pluginu a možná i nějakým mapováním tlačítek.

Nevím, jestli to lze nějak ovlivnit. Podle mě je to o zvyku.

Můžete zkusit něco vygooglit, jestli k tomu najdete. Ale myslím, že takto se to prostě na přijímačích VU+ chová. A mám dojem, že to tak bylo i na Xtrendu.

Zdeněk

Ing. Zdeněk Mihula
Vu+ Ultimo 4K, Vu+ Solo 4K, Dreambox DM920 UHD
:woohoo: Navštivte nás: Veřejná skupina fanoušků UHD 4K

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

Viac
08 apr 2017 14:45 #20793 od Ligo68
Odpoveď od Ligo68 na tému Prehrávač archívov
Zdravím Vás
Ja by som sa rád spýtal na infolištu ktorá sa zobrazí pri prehrávaní Archiv cz sk. Vti 9x tam bol pekný info panel aj s udajmi o rýchlosti streamu a buferingu. VTi 11x tam je taký nepodarený bez týchto údajov. Neviete poradit či sa to neda nejako nastavit aby tam bol ako vo VTi 9x ?
A ešte jeden dotaz, ked si stihnem externe titulky k filmu z archív czsk zostanú tie titulky v HDD alebo ich treba ručne nejako odstranit? Pýtam sa lebo nemám na mojom VU+ solo se v2 pripojený žiadny HDD ani usb kluč.

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

Čas vytvorenia stránky: 0.150 sekúnd
Funguje na Kunena fórum
Nemáte ešte účet ? Zaregistrujte sa!

Prihláste sa do svojho účtu