× Ak máte otázku na prijímač Technisat, tu založte novú tému

VU+Solo 4K

  • Pechacek
  • Autor témy
  • Offline
  • Som tu nový
  • Som tu nový
Viac
21 mar 2019 12:56 #23073 od Pechacek
VU+Solo 4K bolo vytvorené Pechacek
VU+ jsem aktualizoval na VTI 14.01. Platím si u Freesat Medium balíček. V Dreamboxu jsem vytvořil několik skupin boutique, vložil kanály a natáhl do VU+. Kódované kanály Freesat mi v těchto skupinách fungují. Protože jsem systém doplnil motorem-rotorem pro natáčení antény, který mi pracuje OK, uložil jsem do některých skupin i Free kanály z dalších satelitů, např. 13°E-Hotbird, 19,2°E Astra. Free kanály z těchto satelitů mi nejdou spustit. Když ručně naladím Free kanál z 13°E a uložím do skupiny, lze tento pak spustit, ale všechny kódované kanály Freesat se zablokují. Nevím, kde nastal problém. Pomůže mi někdo ?
Děkuji předem
Pecháček
Táto e-mailová adresa je chránená pred spamovacími robotmi. Na jej zobrazenie potrebujete mať nainštalovaný JavaScript.

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

 
Viac
22 mar 2019 10:46 #23075 od mod
Odpoveď od mod na tému VU+Solo 4K
Možno prepísalo satellites XML súbor. Treba skúsiť vygenerovať nový nakopirovat etc/Enigma2, tu sa generuje: satellites-xml.org/. Potom reštart. Alebo skúsiť preskenovať celú družicu.

Eshop satelitnej techniky Ellano.sk

www.satelity.ellano.sk

Sledovanie pay-tv bez právoplatného predplatného je nelegálne a zakázané zákonom! Nenesieme žiadnu zodpovednosť za obsah na týchto stránkach, aj keď to poškodí vaše zariadenie.
Každý súbor a informácie na týchto stránkach slúžia len na vzdelávacie účely!

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

  • Pechacek
  • Autor témy
  • Offline
  • Som tu nový
  • Som tu nový
Viac
24 mar 2019 20:42 #23079 od Pechacek
Odpoveď od Pechacek na tému VU+Solo 4K
Problém níže uvedený, vyřešen. Důvodem bylo špatné nastavení tuneru B.
Zbývá mi ještě jeden problém.
V některých kanálech Freesatu je průvodní komentář v "maďarštině". Klikem na tlačítko Audio a další volbou lze změnit na "češtinu". Po vypnutí a novém zapnutí VU+ se však komentář vrátí do maďarštiny. Nenašel jsem způsob, jak dosáhnout trvalé změny jazyka. Může mi někdo poradit.
Děkuji předem.
Pecháček

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

Čas vytvorenia stránky: 0.147 sekúnd
Funguje na Kunena fórum
Nemáte ešte účet ? Zaregistrujte sa!

Prihláste sa do svojho účtu