× Ak máte otázku na prijímač Technisat, tu založte novú tému

VU+ Zero (4K)

Viac
02 apr 2019 17:54 #23113 od Rafi87
VU+ Zero (4K) bolo vytvorené Rafi87
ahoj chlapci,,
mám v pláne si kúpiť tento prístroj neviem ešte či 4K alebo nie,, a ešte sa chcem spýtať pred kúpou nejaké veci

chcel by som vedieť, že napr cccam kódy sa dá nahrať z USB klúča do príjmača? alebo upraviť zoznam kanálov možem aj cez PC? ked si kúpim príjmač, tak hned možem používať alebo treba nejako špeciálne spustiť? (videl som na Youtube, že cez FTP klienta niečo nahrávali do prístroja)
dá sa zdielať resp. pozerať programy na android mobile cez domácu sieť popr. cez internet? ak áno, tak cca kolko mb to žerie keby som pozeral cez internet, myslím upload, mám 300GB FUP
ako často vychádzajú aktualizácie? nový FW

za Vaše odpovede Vám vopred dakujem :)

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

 
Viac
03 apr 2019 08:07 #23115 od Blind Guardian
Odpoveď od Blind Guardian na tému VU+ Zero (4K)
Do Linuxovych satelitných prijímačov sa využíva pre prenos súborov FTP sieťové pripojenie.
Stream do Pc aj Androidu ide ok SD programy cca 2 mbit a he cca 5 mbit.4k sa nedajú zatiaľ steamovat.Ak si kúpite príjimač v e-shope ellano.sk tak ho dostanete nakonfigurovany s naladenymi stanicami , doplnkami a nastavenou čítačkou kariet. Zoznam programov sa dá upraviť cez do aj cez pc.
Aktualizácie nakonfigurovanej enigmy ellano.sk vychádzajú cca 1/2 ročne.Aktualizacie image E2 od vývojárov sú časté záleží od typu enigmy.

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

Viac
03 apr 2019 10:04 #23117 od Rafi87
Odpoveď od Rafi87 na tému VU+ Zero (4K)
chápem,,
píšete tu o doplnkoch, tie sú aké?
a čo sa týka konfigurácii cez ellano, tak my máme aj UPC aj DigiTV v jednom, neviem či by sa to dalo tak poriešiť,,
4K sa oplatí alebo zatial len obyčajný?
programy sa v pc upravujú cez špeciálny program asi, že?
cccam kódy sa nahrávajú tiež cez FTP? v akom formáte majú byť uložené tie cccam kódy?

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

Viac
03 apr 2019 11:15 #23119 od Blind Guardian
Odpoveď od Blind Guardian na tému VU+ Zero (4K)
Konfigurácia enigmy je tu:https://digitalne.ellano.sk/magazin-7/special/item/nova-nakonfigurovana-e2-ellano-sk-pre-vu-zero-4k-a-vu-uno4k-se
4k prijímač má už výkonnejší hw.
Ku nelegálnemu príjmu (cccam)je na tomto fóre zakázané vyjadrovať.

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

Čas vytvorenia stránky: 0.149 sekúnd
Funguje na Kunena fórum
Nemáte ešte účet ? Zaregistrujte sa!

Prihláste sa do svojho účtu