× Ak máte otázku na prijímač Technisat, tu založte novú tému

diseqc nastavenie

  • mrvam
  • Autor témy
  • Offline
  • Som tu nový
  • Som tu nový
Viac
27 apr 2019 19:41 #23193 od mrvam
diseqc nastavenie bolo vytvorené mrvam
Zdravím, prosím o radu. Vymenil som konvertor na monoblock twin, kvôli zakúpeniu druhého prijímača do domácnosti. Ten prvý ide aj 23,5 aj 19,2 v pohode, akurát bolo potrebné zameniť v nastavení porty A,B oproti predchádzajúcemu nastaveniu ( bol monoblock s 1 výstupom inverto ). Na Zere 4K nešlo nič po výmene LNB. Po zámene portov sa rozbehla 23,5. 19,2 ani ťuk, napriek tomu, že signál je ok a samozrejme ak druhy prijimac ide všetko tak samozrejme predpokladám správne nastavenie paraboly. Po preskenovaní novom 19,2 naladilo iba 6 nejakých nemeckých neznámych staníc. Pri automatickom nastavení diseqc si samo hádže na port A 19,2 a na port B 23,5. 23,5 ide všetko ako má a 19,2 ako keby napriek signálu bola nejako zablokovaná, pri automatickom nastavovaní diseqc prebleskne aj info,že " tuner uzamknutý " Zero 4K OpenATV 6.2... Pri monoblocku s 1 výstupom išlo aj na Zere všetko.
Ďakujem

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

 
Viac
28 apr 2019 10:26 #23196 od mod
Odpoveď od mod na tému diseqc nastavenie
Možno sa len niečo prihodilo so settingom, skús si ho nahrať nanovo, ak ho máš zálohovaný, alebo si pýtaj emailom v ellane.

Prípadne skús spustiť Fastscan, ak je v tuneri navolená aj 19,2E, tak naladí aj stanice z 19.2

Eshop satelitnej techniky Ellano.sk

www.satelity.ellano.sk

Sledovanie pay-tv bez právoplatného predplatného je nelegálne a zakázané zákonom! Nenesieme žiadnu zodpovednosť za obsah na týchto stránkach, aj keď to poškodí vaše zariadenie.
Každý súbor a informácie na týchto stránkach slúžia len na vzdelávacie účely!

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

Čas vytvorenia stránky: 0.126 sekúnd
Funguje na Kunena fórum
Nemáte ešte účet ? Zaregistrujte sa!

Prihláste sa do svojho účtu