× Ak máte otázku na prijímač Technisat, tu založte novú tému

Nejdu platene programy - diagnostika

Viac
15 máj 2019 15:47 #23258 od mishak
Nejdu platene programy - diagnostika bolo vytvorené mishak
Ahojte,
pred par dnami som zapol prijimac (VU+ Uno 4K, s E2 OpenATV tusim 6 od Ellano), sli mi platene programy, odrazu sa obraz zasekol a odvtedy ani tuk, nepomaha restart, nepomaha vymena oscamov. Uviedol som prijimac do tovarenskeho nastavenia, opat nic / neplateny obsah ide, plateny nejde. Poslal som zapis na kartu, stale nic.
Nevie niekto, ako zistim, ako sa dopracujem, co je zle? Ako zistim, ci je karta v poriadku (Skylink ICE / vymena), popripade, ake su nejake dignosticke kroky, ze co je zle?
Vdaka za akukolvek pomoc,
M.

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

 
Viac
15 máj 2019 15:53 #23259 od mod
Odpoveď od mod na tému Nejdu platene programy - diagnostika
V prvom rade nahod zálohu, ak nemáš, napíš do Ellana, pošlú.

Po nahodení zálohy otestuj TA3, ak pôjde, zvol správny softcam a skús či ide karta.

Btw, Skylink teraz vo velkom posiela na karty UNIBLOK zápisym takže ti to kludne mohli bloknúť. To sa dá otestovať tak, že kartu skúsiš v inej UNI čítačke, napr. v Openboxe, Fergusone a pod.

Eshop satelitnej techniky Ellano.sk

www.satelity.ellano.sk

Sledovanie pay-tv bez právoplatného predplatného je nelegálne a zakázané zákonom! Nenesieme žiadnu zodpovednosť za obsah na týchto stránkach, aj keď to poškodí vaše zariadenie.
Každý súbor a informácie na týchto stránkach slúžia len na vzdelávacie účely!
Nasledujúci užívateľ(ia) povedali ďakujem: mishak

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

Viac
16 máj 2019 09:22 #23260 od mishak
Odpoveď od mishak na tému Nejdu platene programy - diagnostika
Hello,
Kupil som CI Modul, s ktorym som to vyskusal, efekt bol rovnaky / platene nesli.
Tak som teda skusil zavolat do Skylinku, ze nech to kuknu, ci ma njeko neblokli. Tak mi pani povedala, ze NIEEE, ale ze mi posle zapis od nich a nech teda zapnem prijimac na STV1 a necham to hodinu bezat, aby sa zapis komplet vykonal.
tak som to tak spravil a cuduj sa svete, po tej hodine sa to rozbehlo! Dik za tip s tym UNIBLOCKom, bez toho by som tam nezavolal (a nevidel by som hokej s Nemcami, co teraz vlastne lutujem:-D)

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

Čas vytvorenia stránky: 0.153 sekúnd
Funguje na Kunena fórum
Nemáte ešte účet ? Zaregistrujte sa!

Prihláste sa do svojho účtu