× Ak máte otázku na prijímač Dreambox, tu založte novú tému

Dreambox One

  • MiMiKo
  • Autor témy
  • Offline
  • Som tu nový
  • Som tu nový
Viac
25 sep 2019 07:32 #23613 od MiMiKo
Dreambox One bolo vytvorené MiMiKo
Príjmač funguje parádne. Avšak skúšal niekto boot na COREELEC ??? Ten používam aj na iných zariadeniach kvoli KODI. Po inštalácii na SD sa mi nepodarí príjmač z SD karty nabootovať. Poradíte niekto ako na to?

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

 
Viac
25 sep 2019 18:25 #23614 od Blind Guardian
Odpoveď od Blind Guardian na tému Dreambox One
Dobrý deň.
Prečítajte si preview pre prijímač Dreambox ONE UHD doplnili sme tam na konci aj postup inštalácie CORE ELEC:
digitalne.ellano.sk/recenzie-a-testy-2/d...trahd?category_id=35
Nasledujúci užívateľ(ia) povedali ďakujem: MiMiKo

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

  • MiMiKo
  • Autor témy
  • Offline
  • Som tu nový
  • Som tu nový
Viac
02 okt 2019 15:02 #23633 od MiMiKo
Odpoveď od MiMiKo na tému Dreambox One
V prípade instalácie Coreelecu na iné zariadenia treba z adresára device_tree na SD karte kopírovať príslušný súbor *.dtb s ovládačmi do koreňového adresára SD karty a premenovať tento súbor na dtb.img . V prípade Dreambox One to netreba robiť? V návode sa to nespomína.

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

  • MiMiKo
  • Autor témy
  • Offline
  • Som tu nový
  • Som tu nový
Viac
16 okt 2019 13:20 - 17 okt 2019 12:46 #23680 od MiMiKo
Odpoveď od MiMiKo na tému Dreambox One
A je tu ďalšia skúsenosť...Momentálne sa nedarí rozchodiť RTVS karta. V DM7020, v DM800HDse bezproblémov chodila ale DM One nie a nie inicializovať. Karta je funkčná aj aktivovaná. Occam skylink kartu v režime irdeto zvláda bezproblémov aj so zápismi ale Rtvs karta mi nejde. Čítačka je nastavená pre irdeto na 6Mhz, zrušené nastavenie force irdeto oproti skylinku a doplnené needsemmfirst na enabled. Výsledok... ERROR: Could not read reader->convention.... Error activating card. Môžem priložiť konfigy alebo aj log, ak to niekoho zaujíma alebo by vedel pomôcť. Po mnohých kombináciach už neviem čo by som zmenil, zatial bezvýsledne. Ak máte niekto odskúšané nastavenia oscamu pre Rtvs kartu a DM One prosím poskytnite alebo ma aspoň nakopnite. Predpokladám že pre Plustelku je nastavenie rovnaké.
Posledný krát upravené:17 okt 2019 12:46 mod

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

Viac
28 dec 2022 19:07 #26566 od peterp3
Odpoveď od peterp3 na tému Dreambox One-Android 9
DREAM BOX ONE ULTRA HD

Dobrý deň,
mám na SD karte Android 9 od Ellano, viete mi poradiť ako nastavím aby mi v androide fungovalo diaľkové ovládanie Bluetoth (originál dodané s boxom)? Nedokážem ho nakonfigurovať. Viem ho ovládať iba diaľkovým od TV cez HDMI CEC. V Dreamelit funguje normálne.
Ďakujem za radu.
Prílohy:

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

Viac
28 dec 2022 19:24 #26567 od zoran
Odpoveď od zoran na tému Dreambox One-Android 9
Skús ovládač v Enigme odpárovať od Bluetooth, potom by ti mal fungovať v IR režime v Androide.

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

Viac
01 jan 2023 11:32 #26570 od peterp3
Odpoveď od peterp3 na tému Dreambox One-Android 9
Ďakujem za radu pomohla. Aj keď je to nepraktické že to treba odpárovávať a nedá sa v Android používať bluetooth.

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

Čas vytvorenia stránky: 0.158 sekúnd
Funguje na Kunena fórum
Nemáte ešte účet ? Zaregistrujte sa!

Prihláste sa do svojho účtu