× Ak máte otázku na prijímač Kaon, tu založte novú tému

Problém s nahrávaním na HDD z Kaon 276 IR

  • mirmar
  • Autor témy
  • Offline
  • Som tu nový
  • Som tu nový
Viac
10 feb 2016 10:09 #17466 od mirmar
Už dlhšiu dobu sa snažím využiť usb na nahrávanie, ale stále s problémami. Skúšal som USB klúč ( jeden z najrýchlejších ), zlyhával. Keďze nikde nedoporučovali na nahrávanie flešku, teraz mám HDD WD 750 GB ale problém sa nevyriešil. Zdá sa, že keď nahrávanie zapnem a vypnem ručne cez DO je to ok.
Ale keď použijem PVR, stáva sa, že po nastavenom čase sa nahrávanie nevypne (svieti červ. led na stb)48 a stb sa nedá vypnúť DO iba natvrdo zo siete a nahrávky nikde. Niekedy nahrávanie ukončí a keď to chcem prehrať je to prázdne (čierna obrazovka). Mám dva stb Kaon 276IR. Jeden to robí skoro pravidelne, druhý oveľa menej. Mohol by pomôcť nový fw ? Nemám PC s RS 232. Dá sa na Kaon 276ir aktualizovať aj cez OTA ?.
Ďakujem všetkým za trpezlivosť a čakám na radu.

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

 
  • admin
  • Návštevník
  • Návštevník
16 feb 2016 11:44 #17524 od admin
Cez OTA bohužiaľ aktualizácia nie je možná, OTA je dostupné vždy len krátku dobu. Skúste dať prijímač do výrobných nastavení a znovu naladiť, HDD preformátujte, ideálne v prijímači a skúste to nanovo.

Ak toto nepomôže, treba skúsiť ešte ten softvér, bohužiaľ inak ako cez RS232 sa dať do prijímača nedá.

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

Čas vytvorenia stránky: 0.127 sekúnd
Funguje na Kunena fórum
Nemáte ešte účet ? Zaregistrujte sa!

Prihláste sa do svojho účtu