× Ak máte otázku na prijímač Medialink, tu založte novú tému

Medialink Linux - zkušenosti, problémy a dotazy

  • smolar
  • Autor témy
  • Offline
  • Som tu nový
  • Som tu nový
Viac
07 okt 2011 19:43 #429 od smolar
Ahoj Všichni,
rád bych se s Vámi podělil o zkušenosti a problemy s Medialink Linux, na které jsem zatím přišel.

Po UG na poslední aktuální verzi se přijímač dle mého názoru vylepšil o kategorii a to nejen vzhledem ale novými funkcemi a opravami FW:
- nové fce
- IP TV
- správa CI slotu
- opravy FW
- funkční čeština v browseru
- Skylink ICE karta funguje
- YouTube zobrazování funguje
- prohlížeč videa funguje

Celkově jsem zatím s tímto přístrojem relativně nadšený, i když jsem ještě nestačil vše odzkoušet, proto níže uvádím dotazy a problémy, na které jsem zatím narazil, ostatní fce fungují asi bez problémů.

Dotazy a problémy:
1. Nejsem schopen nikde dohledat manuál k poslední verzi FW, nevím jestli vůbec existuje?
2. Web browser- nehraje Flash-e, nevím jak to tam doinstalovat? zkoušel jsem to různě, ale neúspěšně?
3. Foto prohlížeč - nezobrazuje fotky s vyšším rozlišením ani po proběhnuté relativně zdlouhavé optimalizaci
4. IP TV - není to ve starém manuálu, zkoušel jsem to na různé streamy, ale nepodařilo se to zprovoznit
5. Download list - o tom není ani ve starém manuálu ani zmínka jak se to používá, ať jsem zkoušl cokoliv, vůbec se mi nepodařilo přijít na to, jak to funguje.
6. Torrenty - nevím jestli to vůbec umí, zkoušel jsem to, ale nic.... vždy to vytuhlo
7. Radio stream - taky nevím jestli to vůbec umí...
8. Co znamení "T1" na info panelu ke kanálu SAT TV? - že by číslo tuneru, jsou tam 2, druhý jsem jneště nezkoušel
9. Telnet - nevím jestli je tam mainstalován, nepodařilo se mi jakýkoliv terminál spustit..., SMB a FTP je bez problémů
10. Stahování souborů na HDD přes Web - zkoušel jsem, nešlo to, vždy to vytuhlo
11. Třídění ve Favorite listech v režimu SAT TV - někdy se stává, že se pořadí změní ne podle čísel, ale buď náhodně nebo dle abecedy

To je vše, děkuji za diskuzi, zdraví
Smolař

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

 
Viac
12 okt 2011 16:39 #438 od ivan.holko
odkiaľ prosím ta taháš sw

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

  • smolar
  • Autor témy
  • Offline
  • Som tu nový
  • Som tu nový
Viac
12 okt 2011 18:27 #440 od smolar

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

  • smolar
  • Autor témy
  • Offline
  • Som tu nový
  • Som tu nový
Viac
05 dec 2011 21:11 #521 od smolar
Zdravim,
začal jsem mít problémy s kartou Skylink Irdeto ICE v přijímači Medialink, která se incializovala vždy jako Cryptoworks, ještě cca před dvěma týdny fungovala, teď to nějak přestalo, údajně Skylink má teď nějaké problémy, nevíte někdo jak to je? co s tím?
Díky.
Smolař

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

Čas vytvorenia stránky: 0.163 sekúnd
Funguje na Kunena fórum
Nemáte ešte účet ? Zaregistrujte sa!

Prihláste sa do svojho účtu