Diskusia

  • bielikj
  • Autor témy
  • Offline
  • Som tu nový
  • Som tu nový
Viac
09 dec 2013 20:49 #6429 od bielikj
Diskusia bolo vytvorené bielikj
Po nainštalovaní tohoto firmwaru mi išlo všetko ako má.
Až kým som satelit nevypol. Teraz sa nedá zapnúť. Po zapnutí sa ukáže na krátky čas logo a potom sa prístroj vypne.
Na fóre z cryptobox 550hd som sa dočítal že po nainštalovaní firmwaru je potrebné nastaviť továrenské nastavenia a to som nespravil.
Je toto ten problém ak áno dá sa to opraviť?

Ďakujem.

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

 
Viac
10 dec 2013 08:23 #6430 od tomko
Odpoveď od tomko na tému Diskusia
restartovanie tovarenskeho nastavenia by nemal byt problem. predpokladam ze si urobil aj vytiahnutie z el. siete a to je to iste. pravdepodobne sa zle nahral soft resp. si nestiaho soft cely. skus este raz nahrat soft

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

Viac
10 dec 2013 18:23 #6431 od TitusXX
Odpoveď od TitusXX na tému Diskusia
Po nainštalovaní nového softu vždy dobré urobiť továrenské nastavenie...


AB-Cryptobox 500/550/600/650/700/750/800


Sledovanie pay-tv bez právoplatného predplatného je nelegálne a zakázané zákonom! Nenesieme žiadnu zodpovednosť za obsah na týchto stránkach, aj keď to poškodí vaše zariadenie. Každý súbor a informácie na týchto stránkach slúžia len na vzdelávacie účely!

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

  • bielikj
  • Autor témy
  • Offline
  • Som tu nový
  • Som tu nový
Viac
10 dec 2013 22:27 #6435 od bielikj
Odpoveď od bielikj na tému Diskusia
Problém vyriešený.
Školácka chyba. Pred tým ako som nainštaloval nový firmware som spravil zálohu pôvodného. Čiže na USB už boli 2 firmweri. Po nainštalovaní nového FM všetko ok. Satelit som vypol a nechal som v nom USB s dvoma FMy. A ked som ho zapol pristroj si nevedel vybrať čo má spustiť. Aj keď som vytiahol USB sa prístroj už nevedel spustiť.
Nakoniec som nechal na USB len firmware ktorí som chcel nainštalovať a prístroj si ho nabootoval pri spustení.
Zatial všetko OK.

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

Viac
11 dec 2013 08:14 #6440 od TitusXX
Odpoveď od TitusXX na tému Diskusia
No super....Tak nech ti fachčí... :woohoo:


AB-Cryptobox 500/550/600/650/700/750/800


Sledovanie pay-tv bez právoplatného predplatného je nelegálne a zakázané zákonom! Nenesieme žiadnu zodpovednosť za obsah na týchto stránkach, aj keď to poškodí vaše zariadenie. Každý súbor a informácie na týchto stránkach slúžia len na vzdelávacie účely!

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

Viac
14 dec 2013 08:29 #6495 od oskarik
Odpoveď od oskarik na tému Diskusia
kupil som tento tyžden z ellana ab cryptobox 600 hd , nahral posledny path z ellana , po vypnutí a naslednom zapnutí mi pri zapnutí ukaže len logo a vypne sa do stanby .prosim pomoc ako to opravit ? mam rs kabel ,
dakujem
po nahrati path som dal tovarenske nastavenie ,nasledne preskenoval satelit,vypol a zapol a nejde

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

Viac
14 dec 2013 08:34 #6496 od oskarik
Odpoveď od oskarik na tému Diskusia
doplnim: zrejme bude treba nahrat cez rs kabel ale nenasiel som postup ako postupovat a program ,dakujem

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

Viac
14 dec 2013 09:33 #6497 od oskarik
Odpoveď od oskarik na tému Diskusia
doplnim,na ab fore info som nasiel postup upgrade cez rs pre crypto 550.Možem použit rovnaký program tam uvedený s firmware pre crypto 600 ? dakujem

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

Viac
14 dec 2013 09:59 #6498 od TitusXX
Odpoveď od TitusXX na tému Diskusia
Ak si ho kupoval z Ellano,tak posledný fw si tam už mal.
Teraz musíš dať fastscan a všetko ti pôjde.


AB-Cryptobox 500/550/600/650/700/750/800


Sledovanie pay-tv bez právoplatného predplatného je nelegálne a zakázané zákonom! Nenesieme žiadnu zodpovednosť za obsah na týchto stránkach, aj keď to poškodí vaše zariadenie. Každý súbor a informácie na týchto stránkach slúžia len na vzdelávacie účely!

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

Viac
14 dec 2013 13:20 #6517 od oskarik
Odpoveď od oskarik na tému Diskusia
dakujem,len ako tam urobit fastscan,ked zapnem prijimac,ukaže sa prva obrazovka a hned potom prijimač vypne zasa do standby rezimu,takze nebehne dalsie menu len svieti cervene tlacitko , dakujem

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

Viac
14 dec 2013 13:48 #6518 od oskarik
Odpoveď od oskarik na tému Diskusia
zapnem prijimač,nabehne prva biela obrazovka -potom sa ztrati a namiesto dalsej obrazovky prijimač vypne a ostane svietit cervená v.s. ledka akoby v standby režim.Fastscan neviem spustit bez mennu na obrazovke ,dakujem,

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

Viac
14 dec 2013 14:56 - 14 dec 2013 15:04 #6519 od TitusXX
Odpoveď od TitusXX na tému Diskusia
Tak skús ešte raz naharat fw...Zober prázdnu flashku kde bude iba fw na AB 600 a ešte raz skús nahrať...


AB-Cryptobox 500/550/600/650/700/750/800


Sledovanie pay-tv bez právoplatného predplatného je nelegálne a zakázané zákonom! Nenesieme žiadnu zodpovednosť za obsah na týchto stránkach, aj keď to poškodí vaše zariadenie. Každý súbor a informácie na týchto stránkach slúžia len na vzdelávacie účely!
Posledný krát upravené:14 dec 2013 15:04 TitusXX

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

Viac
14 dec 2013 15:31 #6524 od oskarik
Odpoveď od oskarik na tému Diskusia
tak som nejak zapol prijimač a stlacanim tlacitka power z u vodnej obrazovky som hned dal tovarenské nastavenie,nasledne fastscan slovensko , nabehli kanaly , vypol som tlacitkom power , nasledne znovu zapol a zasa to iste nabehne uvodna obrazovka biela , svieti on a nasledne zas a hned vypne do standby režimu.co je problem ? dakujem

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

Viac
14 dec 2013 16:05 #6525 od oskarik
Odpoveď od oskarik na tému Diskusia
tak som v koncoch,raz nabehne system,dam tovarenske nastavenia dalej fastscan slovensko , nasledne vypnem vzadu prijimač a zapnem , prijimač nabootuje,potom vypnem na dialkovom do standby ,nasledne zapnem ,ukaže sa zakladna biela obrazovka ,potom blik a prijimač vypne do standby. Usb kluc som naformatoval v prijimaci , nahral posledný path z ellana,nahral a nepomohlo to .No nič , dostal som ho v utorok teraz , len včera vybalil / oslovil ma android / zkusmo som si odskusal nahrat firmware a od tej doby to robí .už dalej neviem .Mam inak hdbox 9105 plus -takže nemam prvy prijimac.Mam aj ab 550 u tiež kupena v ellane/ ale s tou ziadny problem/ fakt neviem ,ako ho spustit , idem asi požiadat ellano obchod o pomoc / mam v podstae 4 dni ho /este som chcel skusit nahrat nejak firmware cez RS, ale neviem u 600 postup , ci taký ako je uvedeny na 550 na ab fore / rovnaky program , len firmw are pre 600 u .

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

Viac
14 dec 2013 17:35 - 14 dec 2013 17:47 #6526 od TitusXX
Odpoveď od TitusXX na tému Diskusia
No postup cez rs 232 je ten istí ale tam asi chyba nebude,lebo ked nabehne a po vypnutí znovu nejde skús ešte popozerať káble,máš ho cez hdmi alebo scart?
Toto sa dialo niekedy na 450 že po nahratí softu došlo k umrtveniu prijímača,išlo to rozchodiť cez rs 232.


AB-Cryptobox 500/550/600/650/700/750/800


Sledovanie pay-tv bez právoplatného predplatného je nelegálne a zakázané zákonom! Nenesieme žiadnu zodpovednosť za obsah na týchto stránkach, aj keď to poškodí vaše zariadenie. Každý súbor a informácie na týchto stránkach slúžia len na vzdelávacie účely!
Posledný krát upravené:14 dec 2013 17:47 TitusXX

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

Čas vytvorenia stránky: 0.218 sekúnd
Funguje na Kunena fórum
Nemáte ešte účet ? Zaregistrujte sa!

Prihláste sa do svojho účtu