AB 650 HDC-Diskusia

Viac
08 aug 2014 11:31 #10887 od pehu
AB Cryptobox 650HDC firmware bolo vytvorené pehu
TitusXX? ale tento softwer nie je v poriadku, over si to. Vážne. :) vymaže všetky udaje! :)

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

 
Viac
08 aug 2014 11:45 #10888 od peter
Odpoveď od peter na tému AB Cryptobox 650HDC firmware
Čo to je "všetky údaje"? Je normálne ak sa zmažú stanice...

Toto je FW pre káblový DVB-C prijímač Cryptobox 650HDC, takže do satelitného Cryptoboxu 650HD sa nemôže dávať.

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

Viac
08 aug 2014 11:59 #10889 od pehu
Odpoveď od pehu na tému AB Cryptobox 650HDC firmware
??:) OK , je to iba pre kabelovy prijímač, nie pre satelitný. :)

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

Viac
08 aug 2014 18:03 #10892 od TitusXX
Odpoveď od TitusXX na tému AB 650 HDC-Diskusia
A čo tak aj trochu čítať než tam vrazím soft čo vidím!!! :(


AB-Cryptobox 500/550/600/650/700/750/800


Sledovanie pay-tv bez právoplatného predplatného je nelegálne a zakázané zákonom! Nenesieme žiadnu zodpovednosť za obsah na týchto stránkach, aj keď to poškodí vaše zariadenie. Každý súbor a informácie na týchto stránkach slúžia len na vzdelávacie účely!

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

Viac
02 dec 2015 17:48 - 03 dec 2015 20:10 #16849 od milav
Odpoveď od milav na tému AB Cryptobox 650HDC firmware
FW 650HDC_V1.09.15172_30-11-2015_A_Patch - nainstaloval jsem a první poznatky - nepomůže záloha kanálů, vše se musí naladit znovu, vč. oblíbených. Po resetu do tov. nastavení a nahrání zálohy kanálů se ukázaly jen tři kanály bez popisu (rozsypaný čaj) a bez obrazu. Po novém naladění jde vše OK (jen mi začal dost kolísat signál (sw chyba?) mezi 18-98 proc., hlavně okolo frekvence 600-700 MHz., obraz je přitom bez problémů.
První, čeho jsem si všiml je i oprava EPG (v changelogu není uvedeno) - naskočí okamžitě pro všechny kanály na týden dopředu, nemusím zdlouhavě čekat, až načte každý aktivní kanál) - super! Nahrávání přes půlnoc samozřejmě vyzkouším co nejdříve, to mě trápilo docela dost.
GMScreen je pro mě nadále pro přehrávání nepoužitelný (občas přehrávání naskočí, ale nekoukatelně - STB mám přes kabel, mobil Sony Xperia L přes wifi (cca 60 Mb/s).
Díky moc za rychlé zveřejnění FW!

Edit 3.12: tak EPG jsem přechválil, po vypnutí boxu a zapnutí zase načítá jen aktivní multiplexy. Alespoň nahrávání přes půlnoc už zatím funguje bez problému...
Posledný krát upravené:03 dec 2015 20:10 milav

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

Viac
16 dec 2015 07:16 - 16 dec 2015 07:17 #16927 od milav
Odpoveď od milav na tému AB Cryptobox 650HDC firmware
Prosím o radu - nefunkční přehrávač po síti DMP.
Občas náhodně je funkční, v AB 650 HDC vidím jak sdílené adresáře v PC, tak Serviio, přehrávání jede v pohodě. Bohužel jen někdy (bez ohledu na restarty apod.) Skouknu film, jakmile DMP ukončím, už nenaběhne. Občas po startu vidím opět vše, za chvíli adresáře zmizí, třeba za hodinu se zase bez restartu ukáží.
Modem (router) UPC Technicolor box vidí (IP i MAC), Serviio taky, na síti v PC v nastavení domácí skupiny ho vidím taky (všude ale bez názvu boxu, jen neznámé zařízení), v mobilu v Media house jsem ho zatím neviděl nikdy.
Nepomáhá v STB ani Auto DHCP, ani ručně přidělená IP, ani všechny firewaly vypnuté (i v modemu).
HD 650 mám připojený přímo kabelem s modemem (routrem), mám takto připojenou i televizi Sony, tu vidím všude i s typem TV (včetně IP a MAC) bez přerušování (ta bohužel nepřehraje mkv apod.)
Pokud z mini menu HD650 zkusím přehrávač DMR - stále čeká na připojení
Dokážete prosím někdo poradit? Už nevím co zkusit.
Díky
Posledný krát upravené:16 dec 2015 07:17 milav

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

Čas vytvorenia stránky: 0.174 sekúnd
Funguje na Kunena fórum
Nemáte ešte účet ? Zaregistrujte sa!

Prihláste sa do svojho účtu