Diskusia

Viac
08 mar 2015 11:05 #14554 od stevko96
Odpoveď od stevko96 na tému AB Cryptobox 652HD Diskusia
Pre ZdenekMi a Martin Dano.

Pardon za nevhodný príspevok ale už sa tu riešilo viac podobných tém 1 server - 3 x klient.
Tiež to asi neriešili v dvoch izbách a nechceli pozerať TA3? Ani ja nechcem riešiť celú
dedinu. Ale O.K.. Mimochodom je ten príspevok už zmazaný? Nikde som ho nenašiel.
Ešte raz veľký pardon.

Ďakujem

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

  • ZdenekMi
  • ZdenekMi-ov Avatar
  • Offline
  • Moderátor
  • Moderátor
  • Čas je pouhá iluze, zdravím Vás :-)
Viac
08 mar 2015 11:42 #14555 od ZdenekMi
Odpoveď od ZdenekMi na tému Diskusia
Příspěvek jsem smazal....

Prostě tyto věci kolem card sharingu zde nechceme nadále rozebírat, protože to není legální využití pay TV.

Příspěvek jsem nesmazal hned jen proto, protože jsem předpokládal, že ho upravíte tak, aby jste se ptal na obecné zkušenosti ohledně boxů, které si chcete pořídit,

Klidně sem dejte dotaz ohledně těch přijímačů znovu, ale vyvarujte se prosím věcí kolem sharingu. Na to se případně zeptejte na jiných fórech, kde jim tyto věci rozebírat zatím nevadí.

Nic ve zlém, v pohodě. Jen to tak prostě musí být.

Zdeněk

Ing. Zdeněk Mihula
Vu+ Ultimo 4K, Vu+ Solo 4K, Dreambox DM920 UHD
:woohoo: Navštivte nás: Veřejná skupina fanoušků UHD 4K

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

  • martin dano
  • martin dano-ov Avatar Autor témy
  • Offline
  • Silver
  • Silver
  • HD čiernobielo
Viac
08 mar 2015 13:07 #14556 od martin dano
Odpoveď od martin dano na tému Diskusia
Super je to spravne rozhodnutie :) suhlasim aj ja :)

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

Viac
08 mar 2015 14:13 #14560 od stevko96
Odpoveď od stevko96 na tému Diskusia
Príspevok som dával v piatok večer, včera som pri počítači
nebol až dnes som si pozrel email a tam bolo to čo bolo.
Takže upraviť som ho nestihol. Samozrejme rešpektujem
pravidlá a určite to tu už nebudem riešiť.

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

Viac
08 mar 2015 14:40 #14561 od TitusXX
Odpoveď od TitusXX na tému Diskusia
OK.Sme radi že to rešpektuješ,zostaň s nami aj nadalej...


AB-Cryptobox 500/550/600/650/700/750/800


Sledovanie pay-tv bez právoplatného predplatného je nelegálne a zakázané zákonom! Nenesieme žiadnu zodpovednosť za obsah na týchto stránkach, aj keď to poškodí vaše zariadenie. Každý súbor a informácie na týchto stránkach slúžia len na vzdelávacie účely!

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

Viac
11 mar 2015 20:26 - 11 mar 2015 20:40 #14591 od stevko96
Odpoveď od stevko96 na tému Diskusia
Páni potreboval by som len radu ohľadom 652 HD. Včera som jednu kúpil, na skúšku, chce ju zákazník kvôli tomu DVB-T tuneru. Všetko ide v pohode jediný problém ktorý ma trápi je zamrznutie obrazu na asi 1 sekundu pri prepnutí z jedného programu na druhý. Je jedno či je to SD alebo HD, satelit alebo DVB-T, vždy zamrznutie. Chcel som ho aj pre seba ale toto zamrznutie ma moc neteší tak radšej zostanem pri 650 HD. Robí to aj s kartou Skylink aj v nastavení klienta bez karty. Nestretli ste sa s týmto niekto? Skúšal som aj posledný fw. 652HD_V1.09.13627_13-02-2015_A_patch aj origo čo bol v prijímači ale rovnaký výsledok. Ďakujem
Posledný krát upravené:11 mar 2015 20:40 stevko96 Dôvod: oprava

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

  • martin dano
  • martin dano-ov Avatar Autor témy
  • Offline
  • Silver
  • Silver
  • HD čiernobielo
Viac
04 apr 2015 13:38 #14902 od martin dano
Odpoveď od martin dano na tému Diskusia
ja ho mam tiež a v pohode žiadne sekanie a mrznutie. Skontroluj si signal od paraboly, alebo prehraj soft s tovarkom B)

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

Viac
04 apr 2015 13:57 #14903 od stevko96
Odpoveď od stevko96 na tému Diskusia
Ja ho už nemám, ako som písal mrzne pri prepnutí na nový program nie seká ako pri výpadku signálu. Chová sa to tak pri akomkoľvek nastavení, parabola je v poriadku, mám quad konvertor skúšal som zapojiť aj na druhý výstup ale to isté. Od tej doby čo som pridal príspevok mi ho už aj stihli v AB com servise " opraviť", samozrejme, že s ním nič neurobili lebo podľa nich tonemrzne. Hneď ako som si ho v obchode mal prebrať naspäť sme ho skúšali samozrejme, že mrzol a tak som povedal, že ho nepreberiem a nech ho pošlú späť. Keď obchodník videl, že ma tak ľahko neodbije, vypýtal si blok a vrátil mi peniaze. Nedalo mi to a cez eshop som kúpil ďaľší ale ten robil presne to isté. Ja mám našťastie veľmi dobrý zrak a potvrdili mi to aj ostatný členovia rodiny, že to mrzne, tak som ho samozrejme vrátil. Mám v rodine 4 kusy 650 HD a ani jeden sa nechová tak ako tá 652 , tak ťažko ma niekto presvedčí, že je to normálne aby pri prepnutí zostal obraz na cca 1 sekundu zamrznutý, tak si to dobre pozri aj Ty. V obidvoch kusoch 652 čo som mal doma som to samozrejme skúšal s origo software aj s novšími verziami aj patch ale stále to isté. Ak niekto nemal súčasne obidva modely na porovnanie tak možno nevie porovnať ako sa to skutočne chová. Ja som sa s tým nezmieril a išli naspäť tam odkiaľ došli. Tak len toľko moje poznatky. Na tie 650 HD nedám dopustiť ale kombo to skrátka nezvláda. V ab fóre je o tom viac písané a tiež tam písali viacerí, že s tým majú problém.

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

  • martin dano
  • martin dano-ov Avatar Autor témy
  • Offline
  • Silver
  • Silver
  • HD čiernobielo
Viac
04 apr 2015 18:07 - 04 apr 2015 18:09 #14906 od martin dano
Odpoveď od martin dano na tému Diskusia
No ja netvrdim že to nieje možne ,ale mne to ide ok. Tiež som za 650ky, a mam ich aj zaopjene , ale 652ku mam zapojenu na tv bez dvbt, a je to iba ako zaloha pri vypadku signalu. Inač ta 652ka je zbytočna. Skus tu svoju odskušať na inej parabole ,alebo v inej izbe. B) Umňa nič neseka všetko ok B)
Posledný krát upravené:04 apr 2015 18:09 martin dano

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

Viac
04 apr 2015 18:47 - 05 apr 2015 12:19 #14907 od stevko96
Odpoveď od stevko96 na tému Diskusia
Ako som písal v predošlom príspevku skúšal som to na viacerých výstupoch a stále to isté. Predtým tam boli zapojené SD-čkové Openboxy 810, ešte predtým Golden Interstar a Redion, pôvodne aj s natáčaním, teraz len Astra 3. Takže absolútne vylučujem chybu v parabole a konvertore. Keď nemajú problém 3 rôzne modely a štvrtý sa nechová úplne O.K. tak je jednoznačne chyba v tej 652. Kúpil som ju tiež len nato aby som si mohol v prípade potreby nahrať niečo či už z DVB-T alebo satelitu a druhý kus môže rodina pozerať. Mám doma veľmi dobrý signál DVB-T ( Javorina 100%, Brno 94%, tak som to chcel využiť. Ostatné DVB-T prijímače doma mám ešte SD tak som chcel mať aj jeden HD-čkový DVT-T prijímač. Skúšal som to aj v inom dome, takže iná parabola, iný konvertor a stále to isté. V AB fóre to riešia viacerí. No a to vyjadrenie AB com servisu je u nich bohužiaľ štandardné riešenie. Zbaviť sa niečoho a nech sa zákazník aj zblázni a nepomôže si. Ešte šťastie, že predajca toho prvého kusu je môj dosť dobrý známy predajca satelitnej techniky a vrátil mi peniaze. Ten druhý kus som po vyskúšaní vrátil v eshope podľa štandardných podmienok po 2 dňoch. Takže len preto som chcel mať doma aj combo ale po tejto skúsenosti už asi nie.
Posledný krát upravené:05 apr 2015 12:19 stevko96

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

  • martin dano
  • martin dano-ov Avatar Autor témy
  • Offline
  • Silver
  • Silver
  • HD čiernobielo
Viac
04 apr 2015 21:21 - 04 apr 2015 21:21 #14908 od martin dano
Odpoveď od martin dano na tému Diskusia
No ale SD prijimače nepotrebuju take kvalitne nastavenie paraboly. Mal som veľa pripady openbox ukazoval 96-99% kvalita signalu a cryptobox iba 64% a tiež blblo. Po doladeni paraboly cez cryptobox všetko ok. Koĺko maš na cryptoboxe % kvalitu. Ja 85 a v pohode. Nemôžeš porovnavať kvalitu z SD a z HD .
HD je PR. 29900 iny transporter a v MPG4 B)
Posledný krát upravené:04 apr 2015 21:21 martin dano

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

Viac
27 máj 2015 11:06 #15316 od mark47
Odpoveď od mark47 na tému Cryptobox 652HD combo + Cryptobox 550 HD
Používám prijímač Cryptobox 550HD s kartou Skylink M7 s modulom Skylink. Vše jde, hlavne i kodovane nahrávky Ts prehravá bez upravy v PC aj tv LG.Dokoupil jsem Cryptobox 652 HD combo ve kterém mam skylink ICE.Nahrávky z tohoto prijímače už prehraju jenom na nem.Nahrávky z teres.vysílání i v TV LG.Všechny nahrávky z Crypt 550HD prehraju na Cryptobox 652 HD combo bez problému.Dost mne to prekvapilo, myslel jsem,že to bude možné prehravat navzájem. Zkoušel jsem prehazovat karty i CA modul,ale nic nepomohlo.Mnenil jsem i firmware.Má nekdo radu nebo zkusenost

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

Viac
30 aug 2015 15:07 #16000 od Martajs
Odpoveď od Martajs na tému Diskusia
Dobrý den, mám Cryptobox 652HD Combo teprve krátce a tak se s ním seznamuji. Instalace kanálů CS linku proběhlo v pohodě, seřadit kanály a další funkce satelitní části jsou v pohodě. Pozemní signál nemám tak tuto část neřeším. Co by mě však zajímalo je nastavení internetu (IPTV)
Po připojení kabelu mi přijímač zahlásí, že je kabel připojený, v nastavení se ukáže IP adresa, ale to je vše. Počasí, burza taky funguje, ikdyž jsem nikde nic nenastavoval. Otázka: Prosím o radu jak mám nastavit přijímač pro příjem IPTV, kterou poskytuje můj provider internetu.Prostě kam zadat link, nebo jaký je postup. Za brzkou odpověď děkuji.

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

  • ZdenekMi
  • ZdenekMi-ov Avatar
  • Offline
  • Moderátor
  • Moderátor
  • Čas je pouhá iluze, zdravím Vás :-)
Viac
30 aug 2015 16:26 - 30 aug 2015 16:28 #16002 od ZdenekMi
Odpoveď od ZdenekMi na tému Diskusia
Zdravím,

tady je to popsané: cryptobox.sk/ako-aktualizovat-cez-siet-a...-sa-dostanem-k-iptv/

Pokud máte přijímač od Ellano, tak by tam nejspíše měla volba IPTV již být. Pokud nemáte, tak pravděpodobně budete muset upgradovat FW. Pozor na to, že to musí být verze určená pro váš přijímač.

Zdeněk

Ing. Zdeněk Mihula
Vu+ Ultimo 4K, Vu+ Solo 4K, Dreambox DM920 UHD
:woohoo: Navštivte nás: Veřejná skupina fanoušků UHD 4K
Posledný krát upravené:30 aug 2015 16:28 ZdenekMi
Nasledujúci užívateľ(ia) povedali ďakujem: Martajs

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

Viac
13 sep 2015 08:44 #16169 od LadaV
Odpoveď od LadaV na tému Diskusia
Dobrý den/ Ahoj,

rád bych se zeptal, zda si přijímač AB Cryptobox 652HD poradí s novými kartami Skylink Standard HD M7?

Nebo je potřeba použít jeden ze Skylinkem doporučených dekódovacích modulů (CAM)
Mascom Irdeto CI+
Neotion PRD-MCIN (1610, 1612, 1613,1452)
SmarDTV SmarCAM3
SMIT Irdeto CI+
TechniSat TechniCrypt Irdeto CI+

Potřebuji koupit druhou kartu Skylink NEXT a přijímač ve kterém bude chodit.

Předem děkuji za odpověď

Láďa

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

Čas vytvorenia stránky: 0.260 sekúnd
Funguje na Kunena fórum
Nemáte ešte účet ? Zaregistrujte sa!

Prihláste sa do svojho účtu