× Ak máte otázku na prijímač Amiko, tu založte novú tému

Nenačita prístupovu kartu

Viac
13 nov 2017 22:21 #21740 od 13sano
Nenačita prístupovu kartu bolo vytvorené 13sano
Poprosím pri najnovšej aktualizácii softwaru Amiko 8260HD, mi nenačíta dekodovaciu kartu irdeto.Vypisuje stále ,,kodovaci program,,.Pri staršej verzii softwaru načítanie prebehne okamžite.Ak sa Vám vyskytuje podobny problem ,poprosím o odpoved.Pri poslednych aktualizaciach na rôznych prímačoch akosi sa stavajú horšie a horšie.Vyskytuju sa samé problemy.Vopred dakujem..

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

 
Viac
14 nov 2017 08:01 #21742 od TitusXX
Odpoveď od TitusXX na tému Nenačita prístupovu kartu
Nahrať fw Mcas a továrenské nastavenia...


AB-Cryptobox 500/550/600/650/700/750/800


Sledovanie pay-tv bez právoplatného predplatného je nelegálne a zakázané zákonom! Nenesieme žiadnu zodpovednosť za obsah na týchto stránkach, aj keď to poškodí vaše zariadenie. Každý súbor a informácie na týchto stránkach slúžia len na vzdelávacie účely!
Nasledujúci užívateľ(ia) povedali ďakujem: 13sano

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

Viac
14 nov 2017 13:39 #21745 od 13sano
Odpoveď od 13sano na tému Nenačita prístupovu kartu
"TitusXX" Takže komplet rozbaleny software nahraty v Amiku,Dekodovacia karta RTVS okamžite nabehne,a Skylink Irdeto absolutne vôbec.Stale vypisuje ,,KODOVANE,,Aj hodnoty som dal ako prednastavene po nahrati softwaru.Ak použijem MODUL,vtedy mi programi nabehnu.Nechapem ,prečo su primače kam dalej horšie a nepouživatelne.Co chvila budu aktualizacie take,že pristroje budu na vyhodenie.Poprosim poradte než to Amiko vyhodím,lebo stava sa zneho šrot..

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

Viac
14 nov 2017 14:09 - 14 nov 2017 14:17 #21748 od TitusXX
Odpoveď od TitusXX na tému Nenačita prístupovu kartu
Vraj Skylink čosi skúša aby odstavil nelicencované čítačky kariet...
Čítaj tu:www.satelitnatv.sk/2017/08/skylink-zvysi...vat-v-uni-citackach/


AB-Cryptobox 500/550/600/650/700/750/800


Sledovanie pay-tv bez právoplatného predplatného je nelegálne a zakázané zákonom! Nenesieme žiadnu zodpovednosť za obsah na týchto stránkach, aj keď to poškodí vaše zariadenie. Každý súbor a informácie na týchto stránkach slúžia len na vzdelávacie účely!
Posledný krát upravené:14 nov 2017 14:17 TitusXX
Nasledujúci užívateľ(ia) povedali ďakujem: 13sano

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

Viac
15 nov 2017 10:20 #21749 od 13sano
Odpoveď od 13sano na tému Nenačita prístupovu kartu
"TitusXX" Chcem sa ti podakovať za odpoved.Dekodovacia karta irdeto na príjem programov STV1-STV2,/RTVS/ mi v uničitačke načíta bez problemu,ale skylink karta nie..Jedine v module,.a to mi prišlo čudné..Hned mi prešlo myslou či sa nešpekuluje odstaviť uničitačky.Presne ako si to aj Ty vystihol.Vopred ti dakujem ešte raz za odpoved.

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

Čas vytvorenia stránky: 0.150 sekúnd
Funguje na Kunena fórum
Nemáte ešte účet ? Zaregistrujte sa!

Prihláste sa do svojho účtu