Ladění družic

  • talahasse
  • Autor témy
  • Offline
  • Som tu nový
  • Som tu nový
Viac
15 feb 2018 21:58 #22141 od talahasse
Ladění družic bolo vytvorené talahasse
Užíval jsem receiver AB Cryptobox 550 HD nefungoval dobře...koupil jsem nový Formuler S-turbo 4K UHD, mám natáčení paraboly s motorem, orbita je naladěná dobře - Astra23,5, Astra 19,2, Hot Bird, Thor potřeboval bych uvézt do provozu Formuler zatím se mi to nepodařilo...byl jsem na pozici Astra 23,5 /Skylink/, ale Formuler mi nic nenaladil, potřeboval bych poradil krok po kroku co udělat, abych naladil výše jmenované družice, jak se prosím přetáčí z jedné družice na druhou u AB Cryptoboxu byl knoflík SAT , tu není nic...Děkuji za pomoc Standa

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

 
  • ZdenekMi
  • ZdenekMi-ov Avatar
  • Offline
  • Moderátor
  • Moderátor
  • Čas je pouhá iluze, zdravím Vás :-)
Viac
16 feb 2018 08:12 #22142 od ZdenekMi
Odpoveď od ZdenekMi na tému Ladění družic
Dobrý den,

napište prosím dotaz sem do poradny: formuler.sk/poradna/

Díky. Zdeněk

Ing. Zdeněk Mihula
Vu+ Ultimo 4K, Vu+ Solo 4K, Dreambox DM920 UHD
:woohoo: Navštivte nás: Veřejná skupina fanoušků UHD 4K

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

  • ZdenekMi
  • ZdenekMi-ov Avatar
  • Offline
  • Moderátor
  • Moderátor
  • Čas je pouhá iluze, zdravím Vás :-)
Viac
17 feb 2018 10:59 #22152 od ZdenekMi
Odpoveď od ZdenekMi na tému Ladění družic
Dobrý den,

pokud máte parabolu nastavenou na 23,5 a jste si jistý, že máte v pořádku signál mělo by jít minimálně naladit programy z tohoto satelitu, tak jak je uvedeno zde v článku: www.parabola.cz/clanky/6264/formuler-s-t...nougat-s-dvb-1-cast/

Pokud se vám nepodaří programy naladit zavolejte prosím v pondělí na technické oddělení:
ellano.sk/kontakt-5, kde se vám pokusí s problémem pomoci.

Díky.
Zdeněk

Ing. Zdeněk Mihula
Vu+ Ultimo 4K, Vu+ Solo 4K, Dreambox DM920 UHD
:woohoo: Navštivte nás: Veřejná skupina fanoušků UHD 4K

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

  • talahasse
  • Autor témy
  • Offline
  • Som tu nový
  • Som tu nový
Viac
19 feb 2018 17:40 #22164 od talahasse
Odpoveď od talahasse na tému Ladění družic
Dobrý den, koupil jsem si Formuler S-turbo 4K, užívám natáčení paraboly...naladění je dobré protože podle starého receiveru družice fungují Astra23,5, Astra 19,2, Hot Bird, Thor, podařilo se mi naladit 3 satelity, ale stále mi schází Astra 19,2 kde jsou převážně německé programy...Nevím, co je špatně ....nastavují polarizér , zadám Astru 19,2, kmitočet TP, pokud zadám polarizér diseq1,2 mohu točit parabolou a mohu najít pozici Astry 19,2, úroveň signálu je, ale kvalita není..znám místo kde je hledaná Astra ale kvalitu to neukazuje, kde je chyba, kdyby tam byla ta kvylita tak lehce potvrdím pozici Astry 19,2 a již jednoduše najdu všechny kanály co na družici jsou...V hledání programů mám nastaveno satelit Astra 19,2, kmitočet TP třeba 10,744, rychlost 22000 polarizace - horizontální, typ hledání- všechny programy, síťové hledání - vypnuto, hledání - spustím a nic nenajde...kde dělám chybu, děkuji za radu Standa

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

Viac
20 feb 2018 11:24 #22167 od peter
Odpoveď od peter na tému Ladění družic
Aký je to typ motoru? USALS, Diseqc 1,2?

Zišlo by sa tu dať foto nastavenia tuneru vo Formuleri.

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

Čas vytvorenia stránky: 0.206 sekúnd
Funguje na Kunena fórum
Nemáte ešte účet ? Zaregistrujte sa!

Prihláste sa do svojho účtu