hdbox EniBox skusenosti

  • ZdenekMi
  • ZdenekMi-ov Avatar
  • Offline
  • Moderátor
  • Moderátor
  • Čas je pouhá iluze, zdravím Vás :-)
Viac
17 jan 2015 13:22 #13409 od ZdenekMi
Odpoveď od ZdenekMi na tému hdbox EniBox skusenosti
Tohle bohužel nevím. Zdenek

Ing. Zdeněk Mihula
Vu+ Ultimo 4K, Vu+ Solo 4K, Dreambox DM920 UHD
:woohoo: Navštivte nás: Veřejná skupina fanoušků UHD 4K

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

Viac
31 júl 2015 08:32 #15733 od emil kontrik
Odpoveď od emil kontrik na tému hdbox EniBox skusenosti
:( zdravy všechni znalce poradi nekdo jak sprovoznit na tomto stb cccam 230 ktere sem instaloval přes plugin ale po zadani linky se nic nedeje box koupeny v sapro je tam jenom doskam a skin metrix nejsem moc znali jeno nejake zaklady diik moc za nejake rady všem.

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

Viac
14 jan 2017 10:37 - 17 jan 2017 19:36 #20170 od ferdomravec
Odpoveď od ferdomravec na tému hdbox EniBox skusenosti
Tak som kupil enibox, vcera mi prisiel. Cele zle!

Obsahuje OpenATV 5.3, setting od Ellano - v oblubenych su 2 Skylinky - jeden rok stary, sice usporiadany tematicky, obsahuje ale neexistujuce stare frekvencie a chybaju nove frekvencie. Druhy aktualny je zasa rozbity.

Cez Dreambox Edit som teda vymazal vsetkych 18 tisic stanic. Idem naladit svoje stanice a - nefunguje ani disqc ani motor. Stanice sa daju naladit iba tak, ze si natocim motor s inym prijimacom.

Ovladac - zle sa drzi a ma zapustene tlacitka, nie je sanca ho ovladat na slepo. Predosly model ovladaca bol ovela lepsi a ergonomickejsi. Ten sice tiez funguje s tymto prijimacom, ale vacsina tlacitok by sa musela premapovat, ich rozlozenie nesuhlasi s textovymi popiskami.

Zaver: Netvrdim, ze tento prijimac je zly. Zrejme som len mal nestastie na zly kus resp. by pomohlo nainstalovat iny image.
Posledný krát upravené:17 jan 2017 19:36 ferdomravec

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

Čas vytvorenia stránky: 0.150 sekúnd
Funguje na Kunena fórum
Nemáte ešte účet ? Zaregistrujte sa!

Prihláste sa do svojho účtu