stream satelitneho signalu

  • papopp
  • Autor témy
  • Offline
  • Som tu nový
  • Som tu nový
Viac
15 jún 2019 11:23 #23331 od papopp
stream satelitneho signalu bolo vytvorené papopp
Zdravim,
chcem sa opytat ci je mozne streamovat len satelitny signal z ineho prijimaca s OPEN ATV 6.3. O co mi ide. Mam Octagon SF 4008, Open ATV 6.3. Mam parabolu, ale pred nou stromy, takze zacinam mat problen s kvalitou signalu. Stromy nemozem odstranit a paraboilu uz nemam kam inam umiestnit. Pokial by to bolo mozne mam par priatelov, ktory maju umietnene paraboly na dobrej pozicii, ale byvaju v inych mestach ako ja.
Dakujem za odpoved

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

 
Viac
17 jún 2019 08:59 #23334 od mod
Odpoveď od mod na tému stream satelitneho signalu
Teoreticky áno, cez VPN, pokiaľ máš ty a tvoj priateľ rýchly a stabilný net. Popozeraj tu: www.world-of-satellite.com/showthread.ph...67360fc3bd1c7723ddb7

Eshop satelitnej techniky Ellano.sk

www.satelity.ellano.sk

Sledovanie pay-tv bez právoplatného predplatného je nelegálne a zakázané zákonom! Nenesieme žiadnu zodpovednosť za obsah na týchto stránkach, aj keď to poškodí vaše zariadenie.
Každý súbor a informácie na týchto stránkach slúžia len na vzdelávacie účely!

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

Viac
17 jún 2019 10:31 #23336 od Hrdlicka
Odpoveď od Hrdlicka na tému stream satelitneho signalu
Je to mozne...Musis mat pevnu verejnu IP adresu a povolit na routri port cez ktory budes streamovat.Ale predpokladam ze tuto konfiguraciu routera asi sam nezvladnes takze si prizvat niekoho kto tomu trochu rozumie a pomoze Ti s tym.
Alebo ako bolo spomenute tak cez to VPN...ale zase zavolat si niekoho kto Ti pomoze.

VU+ Solo2, VU+ UNO 4k SE, Optibox Zebra, AB Cryptobox 750, AB Cryptobox 652, AB Cryptobox 650

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

Viac
09 sep 2019 22:48 #23584 od turokrem
Odpoveď od turokrem na tému stream satelitneho signalu
cauko. a je tu niekto kto pomoze? vpn je jedine nepriestrelne. pokrocilo to niekam? tiez mam zaujem sledovat moju tv z ineho networku kedzed mam masinu za 250evry. vu+uno4k

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

Čas vytvorenia stránky: 0.147 sekúnd
Funguje na Kunena fórum
Nemáte ešte účet ? Zaregistrujte sa!

Prihláste sa do svojho účtu