Octagon SF 8008 - Nastavení motoru

Viac
25 jún 2020 21:03 #24516 od rempo
Octagon SF 8008 - Nastavení motoru bolo vytvorené rempo
Chtěl bych někoho požádat, zda má zkušenosti s nastavením jednotlivých družic při natáčení jaký zvolit postup-případný návod.
Budu měnit HD-Box za Octagon SF 8008 ATV 6,4 a HD BOX je seřízen na natáčení na družice 28,23,19,13,a 1st.Myslím při instalci Octagonu a na jaké družici mám začít na jakou družici najet a odpojit HD BOX+ případný návod při nastavení Octagonu Motor je Disegc SG2100 Děkuji za případnou radu nebo stručný návod.

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

 
Viac
26 jún 2020 11:30 #24518 od jan58
Odpoveď od jan58 na tému Octagon SF 8008 - Nastavení motoru
SG2100 jer USALS motor, takže návod máš tu: digitalne.ellano.sk/magazin-7/item/navod...motora-v-os-enigma-2

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

Viac
28 jún 2020 21:06 #24525 od rempo
Odpoveď od rempo na tému Octagon SF 8008 - Nastavení motoru
Mnohokrát děkuji za zaslání odkazu na nastavení motoru.

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

Viac
11 júl 2020 22:53 #24569 od rempo
Odpoveď od rempo na tému Octagon SF 8008 - Nastavení motoru
Tak jsem dnes zkoušel sladit natáčení s Octagonem SF 8008 motor SG2100(15let starý).Odpojil jsem HD BOX, který mi najížděl na družice 23,19,16,13 a Thor 0,8 Hd BOX byl s motorem plně kompatabilní a natáčení fungovalo-funguje bezchybně.Dnes HD Box odpojil a zkoušel jsem sladit motor s Octagonem. Všechny pozice jsem si uložil (5 pozic), ale když jsem vyskočil z menu a přepnul na program, tak mi parabolo ujela nepatrně a zkoušel jsem přes pozicioner a všechny možné způsoby, strávil jsem s tím 7 hodin, ale nepodařilo se.Používám nejnovější Image ATV 6,4 z července. Na dané pozice se vždy dalo vrátit ale při výstupu z menu a při spuštění daného programu se vždy parobola hnula a popojela jinam.Měl jsem zapsanou zeměp.šířku a délku daného místa , kde bydlím. Chtěl bych se zeptat, zda máte někdo tento motor a Octagon 8008 a požíváte natáčení. Je vůbec kompatabilní tento přijímač s Octagonem s ATV 6,4? Děkuji za případnou radu.

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

Viac
13 júl 2020 16:03 #24580 od jan58
Odpoveď od jan58 na tému Octagon SF 8008 - Nastavení motoru
Určite je s motorom funkčný, inak by sa to riešilo už po fórach.

Žiadne pozície sa ukladať pri USALS nemajú, nie je to ani v tom návode. Máš si zadať zem. šírku a dlžku a to je všetko, motor má točiť.

Ak netočí, tak ho musíš zresetovať na nulovom bode a až tak pripojiť k Octagonu.

digitalne.ellano.sk/magazin-7/item/navod...motora-v-os-enigma-2

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

Čas vytvorenia stránky: 0.198 sekúnd
Funguje na Kunena fórum
Nemáte ešte účet ? Zaregistrujte sa!

Prihláste sa do svojho účtu