× Voľná diskusia o satelitnej technike

Problém pri streamovaní

  • peterp3
  • peterp3-ov Avatar Autor témy
  • Offline
  • Som tu nový
  • Som tu nový
Viac
06 máj 2019 12:54 - 06 máj 2019 12:56 #23223 od peterp3
Problém pri streamovaní bolo vytvorené peterp3
Dobrý deň,
Mám boxy VU+ Solo 4K (hlavný) a Xtrend 9500 v obidvoch mám naištalovaný soft Open ATV 6.2. nakonfiguravaný Ellanom.

Mám dve otázky

1, Hlavný box mám VU+ Solo 4K v ňom dve karty, Irdeto čisté a Irdeto ICE na boxe Xtrend 9500 používam remotestreamconvert_2.0 a stáva sa že mi zamŕza obraz. Niekedy úplne pokiaľ neprepnem na inú stanicu a potom je všetko OK. Niekedy mi ho seká ako keď je vonku zlé počasie, niekedy sa zasekne obraz a zvuk pokračuje ďalej. Potom sa to zosynchronizuje a ide to asi 1min. dobre a potom sa to opakuje stále dookola a je jedno na ktorú stanicu prepnem. Ale sú dni keď všetko ide bez problémov. Myslel som že nestíha net alebo router ale keď počas tých problém spustím plugin Archív CZ/SK, alebo spustím film zo zdieľaného HDD na VU+ Solo všetko je OK. Viete mi niekto poradiť čo by to mohlo byť?
Predtým som používal v Solo 4k VTI-11.0 a v Xtrend Open Atv 6.0 tiež z Ellana a všetko išlo bez problémov. Tak neviem či je problém v tej Open ATV 6.2?

2, všetko fungovalo OK ale už asi 2 -3 týždne sa mi nedajú stiahnúť pluginy priamo s feed-u. Hlási mi oznam „Prepáčte, zdroje sú teraz nedostupné, prebieha údržba.“ Čakal som na dokončenie údržby ale zdá sa mi že je to už pomerne dlho. Mám to na obidvoch boxoch. Pokúšal som sa hľadať o tom info niekde na nete ale nenašiel som nič tak neviem či nemám problém iba ja.
Hlási aj vám niekomu to isté? Ak nie, neviete mi poradiť kde mám chybu?

Ďakujem Peter.
Posledný krát upravené:06 máj 2019 12:56 peterp3

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

 
Viac
06 máj 2019 16:03 #23224 od mod
Odpoveď od mod na tému Problém pri streamovaní
Treba určite v oboch nahodiť nanovo soft, feedy sú totiž v OPen ATV plne funkčné, takže chyba môže byť v Enigmách.

Odporúčam dať do VU+ VTI, tam ide Remote stream najspolahlivješie.

Eshop satelitnej techniky Ellano.sk

www.satelity.ellano.sk

Sledovanie pay-tv bez právoplatného predplatného je nelegálne a zakázané zákonom! Nenesieme žiadnu zodpovednosť za obsah na týchto stránkach, aj keď to poškodí vaše zariadenie.
Každý súbor a informácie na týchto stránkach slúžia len na vzdelávacie účely!

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

  • peterp3
  • peterp3-ov Avatar Autor témy
  • Offline
  • Som tu nový
  • Som tu nový
Viac
07 máj 2019 14:36 #23230 od peterp3
Odpoveď od peterp3 na tému Problém pri streamovaní
Ďakujem za radu.
Vyskúšam to preinštalovať,otestujem a uvidím či sa to vyrieši. Chvíľu to potrvá, ale určite dám vedieť či to pomohlo.
Preto som do VU dal Open ATV, lebo vo VTI 11 mi nevypínalo HDD a stále bežal aj keď som to mal nastavené na uspať po 5 min.
A ďalšia vec nevedel som rozchodiť zdieľanie HDD aj keď som nastavil všetko podľa
článku: digitalne.ellano.sk/magazin-7/rady-a-tip...eho-hdd-sietovy-disk. Na Xtrende v položke Prehľadávač siete mi našlo VU+ ale nechcelo mi ukázať root a HDD takže som ho nevedel nakofigurovať. Teraz je tam v tej Sambe oveľa viac položiek ako sa uvádza v článku. Vyskúšam toto a ak sa vyskytne problém potom to budem riešiť. Možno sa tým vyrieši všetko.

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

Čas vytvorenia stránky: 0.144 sekúnd
Funguje na Kunena fórum
Nemáte ešte účet ? Zaregistrujte sa!

Prihláste sa do svojho účtu