× Ak máte otázku na prijímač Skytec, tu založte novú tému

youtube prestal fungovať

  • peter1131
  • Autor témy
  • Offline
  • Som tu nový
  • Som tu nový
Viac
16 máj 2015 22:01 - 16 máj 2015 22:13 #15201 od peter1131
youtube prestal fungovať bolo vytvorené peter1131
dobrý deň potreboval by som poradiť ohľadne aplikací YouTube.naposledy som ju použil koncom apríla tohto roku a fugovala. Dnes som ju chcel použiť znova a po spustení sa na sa objavilo upozornenie, ze youtube vykonal zmenu-upgrade a ze pre ďaľšie informácie je treba ísť na stranku youtube.com/devicesupport. Tam sa hovorí že niektoré zariadenie vyrobené do rok 2012 prestanú byť kompatibilné.

Nebude treba vykonať nejaký firmware upgrade pre skytec ir 110?
Posledny dostupný firmware mám nainštalovaný, má koncové číslo 061 a je z roku 2013.
Chcem veriť že sa buď vyrobca alebo niekto pokúsi neja tento problé vyriešiť
Ďakujem vopred za pomoc.
Posledný krát upravené:16 máj 2015 22:13 peter1131 Dôvod: dopľnenie oprava údajov

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

 
  • ZdenekMi
  • ZdenekMi-ov Avatar
  • Offline
  • Moderátor
  • Moderátor
  • Čas je pouhá iluze, zdravím Vás :-)
Viac
16 máj 2015 22:40 #15202 od ZdenekMi
Odpoveď od ZdenekMi na tému youtube prestal fungovať
Zdravím,

s tím sám nic bohužel neuděláte. Novější FW není a sám upgrade youtube udělat nemůžete. Takže ten odkaz na devicesupport je v tomto případě zbytečný.

Mám ale dojem, že YouTube se v tomto přijímači nestahuje přímo z YouTube, ale nějakého serveru, který to zprostředkovává. Právě z důvodu, aby se s každou změnou Youtube nemusel měnit firmware v přijímači. Takže to musí nejspíš upravit výrobce Fortis. Pak by to zase mohlo začít fungovat.
Takže jedině čekat ....

Zdeněk

Ing. Zdeněk Mihula
Vu+ Ultimo 4K, Vu+ Solo 4K, Dreambox DM920 UHD
:woohoo: Navštivte nás: Veřejná skupina fanoušků UHD 4K

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

Viac
18 máj 2015 08:35 #15210 od TitusXX
Odpoveď od TitusXX na tému youtube prestal fungovať
YouTube nefunguje ani na starších tipoch TV.Vraj prechádzajú na nový systém,tak počkáme a uvidíme čo to prinesie... :(


AB-Cryptobox 500/550/600/650/700/750/800


Sledovanie pay-tv bez právoplatného predplatného je nelegálne a zakázané zákonom! Nenesieme žiadnu zodpovednosť za obsah na týchto stránkach, aj keď to poškodí vaše zariadenie. Každý súbor a informácie na týchto stránkach slúžia len na vzdelávacie účely!

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

Čas vytvorenia stránky: 0.143 sekúnd
Funguje na Kunena fórum
Nemáte ešte účet ? Zaregistrujte sa!

Prihláste sa do svojho účtu