× Ak máte otázku na prijímač Technisat, tu založte novú tému

Skylink nové programy

Viac
04 apr 2018 20:12 - 05 apr 2018 17:23 #22319 od edob
Skylink nové programy bolo vytvorené edob
Mám prosbičku na kohokoľvek kto o tom niečo vie. Používam kartu Skylink Irdeto v univerzálnej čítačke Vu+SOLO SE. Doteraz išlo všetko OK, ale keď som naladil Prima Krimi, tak tam neide ani obraz ani zvuk. Poradí niekto čo s tým? Staré programy idú OK.
Posledný krát upravené:05 apr 2018 17:23 edob

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

 
Viac
03 nov 2018 23:13 #22649 od Otylka
Odpoveď od Otylka na tému Skylink nové programy
Ahoj, k tvému dotazu asi tolik. Interní čtečka musí být nakofigurována tak, aby četla kartu v kodovacím systému Irdeto. To znamená, že čtečka nyní jede ve starém systému Cryptoworks. Jedná se právě o nové programy Prima Krimi, Seznam, atd.

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

Viac
29 sep 2019 23:01 #23626 od Brembo
Odpoveď od Brembo na tému Skylink nové programy
Dobrý den. Mám ten istý problém na VU+ DUO 4K. Kupil som ho od Ellana,takže je konfigurovaný i na Skylink. Kartu mám Irdeto. Mám to prepnuté na Skylink Ice,ked prepnem na Skylink Irdeto alebo Irdeto Ice,prestanu hrat všetky stanice. Takže programy možem sledovat len na Ice-ale nejdu všetky. Na ostatných konfiguravaných systémoch nejde nič. Je možné,že tam je nakonfiguravaný len Ice a ostané nie su nastavené ? Dakujem za odpoved.

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

Viac
30 sep 2019 08:20 #23627 od peter
Odpoveď od peter na tému Skylink nové programy
Čítali ste toto? satelity.ellano.sk/clanok/833/ako-prepnu...-do-irdeta-v-enigme/

Ked sa prepne na softcam Skylink-ICE-IRDETO, tak treba počkať minútu-dve, kým začne dekodovať kartu.
Nasledujúci užívateľ(ia) povedali ďakujem: Brembo

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

Viac
30 sep 2019 08:50 #23628 od Brembo
Odpoveď od Brembo na tému Skylink nové programy
Super. Dakujem,myslel som,že to nabehne do pár sekund.

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

Viac
08 jan 2020 19:30 #23980 od edob
Odpoveď od edob na tému Skylink nové programy
Dobrý večer všetkým, neide mi program Trojka. Ostatné programy na kmitočte 12363 fungujú. Ani pri prehliadaní všetkých programov nie je v zozname. Zo skylink-u mi poradili odinštalovať a znovu nainštalovať tento kanál (12363). Prosím, poradí niekto ako to odinštalovať. Mám VU+ SOLO SE, ale nikde som nenašiel na to návod. Len nové naladenie kmitočtu nepomáha.

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

Viac
08 jan 2020 19:59 #23982 od Hrdlicka
Odpoveď od Hrdlicka na tému Skylink nové programy
Tak nejde Ti Trojka alebo ho nevies naladit a nemas ho v zozname???Aky mas image? VTI? Aku verziu? Ta3 Ti ide? Dal si malo informacii.

VU+ Solo2, VU+ UNO 4k SE, Optibox Zebra, AB Cryptobox 750, AB Cryptobox 652, AB Cryptobox 650

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

Viac
09 jan 2020 08:43 #23985 od peter
Odpoveď od peter na tému Skylink nové programy

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

Viac
09 jan 2020 08:52 #23986 od Hrdlicka
Odpoveď od Hrdlicka na tému Skylink nové programy
No len predpokladam ze on nema Enigmu od Ellana a teda si neprepne iny CAM a neostane mu nic ine len nakonfigurovat si OSCAM a to moze byt pre niekoho kto o tom nema ani paru neprekonatelny problem a neostane mu nic ine len odniest pristroj nejakemu predajcovi alebo si zakupit enigmu z Ellana alebo poprosit niekoho kto sa v tom vyzna a pomoze mu s tym.

VU+ Solo2, VU+ UNO 4k SE, Optibox Zebra, AB Cryptobox 750, AB Cryptobox 652, AB Cryptobox 650

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

Viac
09 jan 2020 08:57 #23987 od edob
Odpoveď od edob na tému Skylink nové programy
Všetky ostatné programy idú, tak som skúsil ešte raz naladiť kanál 12363 a už sa tam v zozname konečne objavila aj trojka. Ale aj tak by ma zaujímalo ako prípadne zmazať celý kanál.

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

Viac
09 jan 2020 09:00 #23988 od Hrdlicka
Odpoveď od Hrdlicka na tému Skylink nové programy
Stale si nenapisal aky "tajny" image mas na tom Tvojom VU+.

VU+ Solo2, VU+ UNO 4k SE, Optibox Zebra, AB Cryptobox 750, AB Cryptobox 652, AB Cryptobox 650

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

Viac
09 jan 2020 09:17 - 09 jan 2020 10:03 #23989 od edob
Odpoveď od edob na tému Skylink nové programy
Veď som napísal, že sa už program naladil. Ale aby som uspokojil tvoju zvedavosť, mám image od Ellana a VTI poslednú aktualizáciu, myslím 14.0.5., lebo so 14.0.1 boli problémy.

Ešte by som upresnil, že sa to podarilo až asi po 4. ladení. Chcel by som sa tiež spýtať či niekto nemá picon na tú Trojku.

Ďalší dotaz by som mal k balíčku Smart, kde mám o.i. naladené Šlagr 2 a Šlagr TV. Spočiatku obidva fungovali, ale teraz Šlagr TV nedekóduje a objaví sa hláška "Stanica nebola nájdená (SID nenájdený v PAT)". Vie niekto, prosím, poradiť čo s tým?
Posledný krát upravené:09 jan 2020 10:03 edob

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

Viac
09 jan 2020 09:31 #23990 od Hrdlicka
Odpoveď od Hrdlicka na tému Skylink nové programy
To nie je o mojej zvedavosti pochop.Ak ti ma niekto poradit tak zaklad je napisat aky mas image.
Bez toho sa dost tazko radi.
Na konkurencom fore by sa s Tebou nikto nebavil.
Co sa tyka vymazania celeho kanalu 12363 tak sa mi zda ze pri manualnom ladeni je niekde dole v menu polozka aj vymazat pred scanovanim tak to by malo vsetky kanaly na danej frekvencii najprv vymazat.Ale kedze si uz prezradil ten Tvoj image tak mozno niekto este napise ci je to naozaj tak kedze nie som teraz pri mojom VU+.

VU+ Solo2, VU+ UNO 4k SE, Optibox Zebra, AB Cryptobox 750, AB Cryptobox 652, AB Cryptobox 650

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

Viac
09 jan 2020 10:49 - 09 jan 2020 10:50 #23991 od Brembo
Odpoveď od Brembo na tému Skylink nové programy
na dialkovom ovládači stlač smerový gombík nahor-nie na prepínanie kanálov ale tie čo sušípky do strán a hore dole. Takže stlač gombík šípka smerom hore,objaví sa ti zoznam všetkých naladených programov. Prejdeš šípkou na program,ktorý chceš vymazat,stlačíš menu a objaví sa ti ponuka. Vyhladáš zmazat kanál a potvrdíš OK. A Kanál je vymazaný.
Posledný krát upravené:09 jan 2020 10:50 Brembo

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

Viac
09 jan 2020 10:59 #23992 od Hrdlicka
Odpoveď od Hrdlicka na tému Skylink nové programy
Ale on chcel vymazat naraz vsetky kanaly na frekvencii 12363.Nielen jeden kanal.

VU+ Solo2, VU+ UNO 4k SE, Optibox Zebra, AB Cryptobox 750, AB Cryptobox 652, AB Cryptobox 650

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

Čas vytvorenia stránky: 0.205 sekúnd
Funguje na Kunena fórum
Nemáte ešte účet ? Zaregistrujte sa!

Prihláste sa do svojho účtu