univerzálne DO pre prijímače X-Trend

  • acidko
  • Autor témy
  • Offline
  • Som tu nový
  • Som tu nový
Viac
22 mar 2014 16:51 #8985 od acidko
Som dva mesiace vlastníkom XT 6500. STB výborný, ale DO (pukacie) už od novoty zle reaguje exit a pravý kurzor. Tak som si objednal univerzálne DO pre Xtrendy z Ellana. Po doručení som zistil, že nereaguje a tak som v menu (openpli 4.0) zmenil v systém / vstupné zariadenia / z predvoleného na et6500 a uložil. DO začalo reagovať a reakcie tlačítok k mojej spokojnosti. Problém je však v tom, že akonáhle 5 min DO nepoužívate uspí sa a nedá sa použiť. Následne som zistil, že ak držíte zatlačené tlačítko napr. OK(od 10 do 40 sekúnd) nasmerované na STB , DO sa zobudí a začne reagovať. Akonáhle ho však nepoužívate po 5min. sa znova uspí. Moja otázka je či sa dá stým niečo urobiť, pretože takéto DO je nepoužitelne, alebo ho mám poslať späť do ellana. Ďalej som zistil , že ak stb vypnem pomocou DO , tak ho už týmto DO nezapnem. Pôvodným DO ho zapnem bez problémov. Ďakujem za rady.

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

 
  • ZdenekMi
  • ZdenekMi-ov Avatar
  • Offline
  • Moderátor
  • Moderátor
  • Čas je pouhá iluze, zdravím Vás :-)
Viac
22 mar 2014 17:24 #8986 od ZdenekMi
Odpoveď od ZdenekMi na tému univerzálne DO pre prijímače X-Trend
Ovladač neznám, ale není v návodu popsané nějaké spárování s přijímačem a jeho uložení?

Mě připadá, že se spáruje, ale po 5 minutách se to resetuje. Pak zase provedete spárování a zase chvilku funguje. Jestli se ještě nemusí, po tom co držíte tlačítko OK a DO začne reagovat, provést nějaké uložení nastavení, aby si ho DO pamatovalo.

Zdeněk

Ing. Zdeněk Mihula
Vu+ Ultimo 4K, Vu+ Solo 4K, Dreambox DM920 UHD
:woohoo: Navštivte nás: Veřejná skupina fanoušků UHD 4K

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

  • acidko
  • Autor témy
  • Offline
  • Som tu nový
  • Som tu nový
Viac
22 mar 2014 18:17 #8987 od acidko
Odpoveď od acidko na tému univerzálne DO pre prijímače X-Trend
DO mi bolo zaslané bez návodu, takže netuším ako ho zpárovať. Na webe som k nemu nič nenašiel a pravdepodobne k nemu ani návod nie je. AJ ja som rozmýšľal, že by sa to asi malo nejak spárovať nakoľko DO má aj 4 tlačítka (STB, TV, DVD, AUX). DO samozrejme funguje len keď je pred použitím zatlačené STB , čo je aj signalizované t.j. pri každom stlačení tlačítok sa rozsvieti. tlačítko STB. Asi mi ozaj neostane nič iné len ho vrátiť. Keby nebolo toho uspania bolo by to dobré DO, nakoľko má aj celkom vhodne rozmiestnenie tlačidiel.

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

Viac
03 apr 2014 17:59 #9247 od hanko
Odpoveď od hanko na tému univerzálne DO pre prijímače X-Trend
tiez som mal ten problem.do v zaruke treba reklamovat.po vymene do v poriadku,reaguju vsetky tlacitka bez problemov.

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

Čas vytvorenia stránky: 0.144 sekúnd
Funguje na Kunena fórum
Nemáte ešte účet ? Zaregistrujte sa!

Prihláste sa do svojho účtu