Xtrend 7500

Viac
20 dec 2014 13:43 #12695 od bolek
Odpoveď od bolek na tému Xtrend 7500
uz mi jede i Oscam, nastavil jsem si HDGlass, HDD funguje korektne,... - zatim se mi ten image libi :)

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

Viac
26 jan 2015 13:51 #13743 od orim69
Odpoveď od orim69 na tému Xtrend 7500
zdravim,mam tiez podobny problem.nejde mi urobit zaloha na usb,ako tam dostanem ten subor backupstick?

ZdenekMi napísal: Hlásí, že nemá na zařízení dost místa. Ale předpokládám, že místa na HDD máte dost.
Nevím, vypadá to možná na nějakou chybu v OpenPli nebo pluginu, že si chybně vypočítává místo. A
nebo místo na HDD se to snaží nacpat někam do paměti přijímače, kde místo opravdu není. Těžko říct.

Zdeněk

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

  • strýček
  • Autor témy
  • Offline
  • Diskutér
  • Diskutér
Viac
08 feb 2015 15:54 #14032 od strýček
Odpoveď od strýček na tému Xtrend 7500
Chalani zdravím, bol som trochu dlhšie mimo tak by som Vás opýtal či nemá niekto z Vás vedomosť o vydaní nových driverov na 7500 a jedná sa o wifi, doteraz idem len cez LAN.
s pozdravom

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

Viac
08 feb 2015 20:27 #14036 od bolek
Odpoveď od bolek na tému Xtrend 7500
V ATV 4.2 jsou momentalne drivery tusim z 23.1.2015 , jestli ale resi problem s WiFi nevim, nepouzivam...

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

Viac
11 feb 2015 15:21 #14104 od uha74
Odpoveď od uha74 na tému Xtrend 7500
.... zdravim, ja pouzivam wifi adapter WiFi Dongle www.satelity.ellano.sk/31077/wifi-dongle...ou-golden-media.html kupeny v Ellane a slape uplne bez problemov. OpenPLi - kofiguracia Ellano

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

  • strýček
  • Autor témy
  • Offline
  • Diskutér
  • Diskutér
Viac
12 mar 2015 18:32 #14600 od strýček
Odpoveď od strýček na tému wifi
tak som skusil už všetko od open PLI ce openATV no wifi nefunguje, taktiež som aktualizoval 6500 a tiež prestala wifi fungovať čo dovtedy fungovala, takže asi aktualizaciami image? A čo drivery od samotneho xtrendu, mám anacondu a tam funguje všetko...

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

  • ZdenekMi
  • ZdenekMi-ov Avatar
  • Offline
  • Moderátor
  • Moderátor
  • Čas je pouhá iluze, zdravím Vás :-)
Viac
12 mar 2015 18:49 #14601 od ZdenekMi
Odpoveď od ZdenekMi na tému Xtrend 7500
Drivery pro váš adaptér si možná budete muset doinstalovat z menu pluginy. Jsou tam k dispozici pro různé chipsety. V čistém image totiž nejspíše nebudou. Na 6500 zkuste znovu WiFi nastavit (typ zabezpečení, heslo).

Tady je případně k tomu článek z digitální školy: digitalne.ellano.sk/magazin-7/rady-a-tip...ripojenia-v-enigme-2

Ing. Zdeněk Mihula
Vu+ Ultimo 4K, Vu+ Solo 4K, Dreambox DM920 UHD
:woohoo: Navštivte nás: Veřejná skupina fanoušků UHD 4K

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

Čas vytvorenia stránky: 0.168 sekúnd
Funguje na Kunena fórum
Nemáte ešte účet ? Zaregistrujte sa!

Prihláste sa do svojho účtu