Anglická, španielska, talianska a nemecká futbalová liga na Seznam.cz TV

Napísal Ivan P. 1 dňa 23 november 2018 do kategórie Magazín, Správy

seztv.jpg

Vybrané zápasy anglickej futbalovej Premier League, španielskej La Ligy, nemeckej Bundesligy a talianskej Serie A bude vysielať celoplošná televízia Seznam.cz v novej relácii TOP Futbal naživo.

Prenosy bude televízia Seznam.cz vysielať v spolupráci s operátormi DIGI TV a T-Mobile TV.

Komentované prenosy začne Seznam.cz TV vysielať v nedeľu 2.12.2018, kedy divákom od 14:45 hodín prinesie zápas Arsenal vs. Tottenham. Potom potom vždy cez víkend odvysiela naživo jeden zo zápasu zo spomínaných futbalových súťaží.

Decembrovú programová schéma bude tiež obsahovať hodinku toho najlepšieho, čo sa v jednotlivých ligách za uplynulý týždeň udialo v rámci relácie TOP Futbal.

Športová show TOP Futbal naživo bude vysielaná z novo pripraveného štúdia vždy v sobotu, či nedeľu a ponúkne divákom priamy prenos futbalového zápasu Premier League, 1. Bundesligy, La ligy alebo Serie A. Stretnutie doplní debata s odborníkom, rekapitulácia minulých zápasov a zostrih zaujímavých momentov či gólov. Komentátorom prvého zápasu bude Viktor Kábele. V moderovaní novej relácie sa budú striedať Henrich Šidlo, Luděk Mádl, Jiří Hošek či Ondřej Lípa, spoločnosť im budú robiť futbaloví experti a špeciální hostia.

"" Do konca tohto roka odvysielame v rámci relácie TOP Futbal naživo päť priamych prenosov, dva z anglickej Premier League a po jednom z nemeckej, španielskej a talianskej najvyššej futbalovej súťaže. Okrem staníc DIGI Sport ju diváci budú môcť naživo sledovať iba na televízii Seznam.cz" , "upresňuje podobu vysielania Jakub Unger, riaditeľ divízie Spravodajstva a TV spoločnosti Seznam.cz.

"" Rozhodli sme sa k spolupráci so spoločnosťou Seznam.cz, pretože ju vnímame ako prospešnú pre všetky strany. Prostredníctvom televízie Seznam.cz môžeme ponúknuť ochutnávku a urobiť reklamu futbalu z top európskych ligových súťaží ďalším televíznym divákom, ktorých všetky zápasy môžu diváci v Českej republike vidieť iba na staniciach DIGI Sport v ponuke DIGI TV a T-Mobile TV "," dopĺňajú Andrej Čírtek, tlačový hovorca DIGI CZ, a Martina Kemrová, tlačová hovorkyňa T-Mobile Czech Republic, as

Vďaka tejto spolupráci budú vybrané futbalové zápasy z atraktívnych líg dostupné aj zákazníkom ďalších sietí - na klasickú pozemné anténu v rámci multiplexu 3 aj v PS12 v DVB-T a ďalej v satelitnej službe Skylink a pochopiteľne v Novej Digi TV CZ a T-Mobile SAT TV a ponukách ďalších operátorov.

zdroj:parabola.cz

Hodnotenie článku

5.0/5 hodnotení (1 volieb)

Zdieľajte článok

Autor textu

Komentáre (0)

Napísať komentár

Komentujete ako hosť. Môžete sa prihlásiť.


Poskladajte prosím správne obrázok

Facebook Ellano.sk

Facebook Satelitná technika

Twitter Ellano.sk

Please enable the PHP curl extension to use the Twitter widget