Gay kanál Man-X mení parametre vysielania cez satelit

Napísal Torben N. 1 dňa 17 september 2012 do kategórie Magazín, Správy

 

Zákazníci potrebujú pre sledovanie programu na novej pozícii opäť prijímač s podporou štandardu DVB-S2. Skylink tak pokračuje v politike pridávania nových programov len v štandarde MPEG-4.


man_xSatelitný operátor Skylink pripravuje zmenu parametrov erotického kanálu Man-X. Ten je výnimočný svojim zameraním. Pravdepodobne ako jediný kanál dostupný v Českej republike a na Slovenskú je orientovaný pre homosexuálnych mužov. Prevádzkovateľ Skylinku, luxemburská skupina M77, doteraz šírila Man​​-X na satelitnej pozícii 19,2 stupňa východne, čo pochopiteľne znamenalo problém pre jeho zákazníkov, ktorí mohli signál prijímať iba z 23,5 stupňa východne (družice Astra 3B).

Program je na satelite Astra 3B dostupný iba zákazníkom, ktorí majú boxy pre príjem programov v štandarde MPEG-4. Navyše je program šírený z transpondéra (frekvencie), ktorý používa štandard DVB-S2 a moduláciu 8PSK, čiže je potrebný prijímač pre sledovanie HD kanálov. Súbežné vysielanie na pozíciách 19,2 a 23,5 stupňa východne bude prebiehať necelých 14 dní, do 30. septembra, potom už bude program dostupný výhradne na satelite Astra 3B. Okrem Man-X Skylink v ponuke aj kanály Private Spice, Leo TV, Penthouse HD 1 a programy pod hlavičkou EroX.

Parametre príjmu: satelit Astra 3B (23,5 stupňa východne), 12129 / V, FEC 2/3, SR 27 500, DVB--S2/8PSK, kódovanie CryptoWorks a Irdeto 2

zdroj:digizone.cz

Hodnotenie článku

0.0/5 hodnotení (0 volieb)

Zdieľajte článok

Autor textu

Torben N.

Chcete písať pre náš portál honorované články? Kontaktujte nás na email.

Komentáre (0)

Napísať komentár

Komentujete ako hosť. Môžete sa prihlásiť.


Poskladajte prosím správne obrázok

Facebook Ellano.sk

Facebook Satelitná technika

Twitter Ellano.sk

Please enable the PHP curl extension to use the Twitter widget