MTVN HD sa mení na MTV Live HD

Napísal Torben N. 1 dňa 09 jún 2011 do kategórie Magazín, Správy

Od 1. júla

Zmena názvu stanice MTVN HD na MTV Live HD a inovácie grafiky, ku ktorým dôjde 1. júla, nebudú jedinými novinkami na tejto hudobnej stanici z portfólia spoločnosti MTV Networks. Diváci sa môžu tešiť aj na nové relácie. Vyplýva to z programových plánov stanice na júl, ktoré server DigiZone.cz dostal priamo z poľskej centrály MTV. Pôjde konkrétne o Celebrity Charts a themed Weekends.


Prvá z formátov, Celebrity Charts, sa bude prvýkrát vysielať 3. júla o 20.00 hod. Ako už z názvu programu vyplýva, diváci sa budú môcť zoznámiť s rebríčkom, ktorý je zostavený podľa celebrít. Nebudú tu chýbať ich obľúbené hity, prepadáky a príbehy. Záujemcovia tak preletia nostalgickými momenty ich života a zoznámia sa s obľúbenými skladbami. Sú pripravené aj nové koncerty My Chemical Romance (3. júla, 22 hodín), Phoenix (10. júla, 22 hodín), Jessie J (17. júla, 22 hodín) alebo Adama Lamberta (24. júla, 22 hodín). Každý piatok o 22.00 hod. sú nachystané nové vystúpenia v rámci MTV World Stage.


Druhú novinku, themed Weekends, bude vysielať MTV Live HD od pondelka do piatku vždy o 22.00 hod. a v sobotu o 23.00 hod. Vôbec prvýkrát prinesie táto stanica pohromade najžiadanejších interpretov súčasnej hudobnej scény od Linkin Park s raperom Jay-Z, až po Katy Perry. Diváci sa môžu tešiť na vystúpenie z festivalov Rock Am Ring, alebo Roskilde. Pôjde v podstate o akési tematické bloky. Napríklad v rámci Rock Am Ring sú pripravení Muse, Jay-Z, Slash, The Editors, Mando Diao a ďalšie, v Queen Of Charts Weeks zaspievajú napríklad Lady Gaga, Katy Perry, Shakira, Beyonce a Jessie J. V rámci themed Weekends sú pripravené tiež All American Week a Guitar Heroes Week.

prevzaté a preložené z digizone.cz

Hodnotenie článku

0.0/5 hodnotení (0 volieb)

Zdieľajte článok

Autor textu

Torben N.

Chcete písať pre náš portál honorované články? Kontaktujte nás na email.

Komentáre (0)

Napísať komentár

Komentujete ako hosť. Môžete sa prihlásiť.


Poskladajte prosím správne obrázok

Facebook Ellano.sk

Facebook Satelitná technika

Twitter Ellano.sk

Please enable the PHP curl extension to use the Twitter widget