Nová nakonfigurovaná E2 ELLANO.SK pre VU+UNO 4K SE

Napísal Ivan P. 1 dňa 06 február 2018 do kategórie Magazín, Špeciál

openatv 6.1

 Firma ELLANO.SK Vám oznamuje, že je pripravená nová nakonfigurovaná verzia enigmy 2 Open ATV 6.1, pre linuxové satelitné prijímače  VU+UNO 4K SE.

Taktiež máme k dispozícii aj  nakonfigurovanú enigmu VTI 13.0.x., takže ak potrebujete zálohu, neváhajte nás kontaktovať, vieme poslať obe.

ellano_logo_hlavna.png

 vu-uno-4k-se.jpg

Ako základ je použitá úplne nová Enigma2 OpenATV 6.1 z 01/2018 a v nej doinštalované tie najlepšie pluginy, softcamy,setting Skylink,Upc,Voľná Telka ...,picony a pod. Enigma obsahuje najnovšie drivery.

1 0 1 1329 CA2 3 EB0000 0 0 0 (4)

V Enigme  je taktiež nainštalovaný a nakonfigurovaný aj skin HDGlass 17 ten si môžete navoliť v menu/nastavenia/Používamie a Gui/Skiny/HDGlass17.

Softcamy:

Sú nastavené pre čítanie kariet Skylink Irdeto aj ICE (okrem kariet Skylink Irdeto standart M7 s ktorými prijímač nespolupracuje),FlixTV, AntikSAT, UPC Freesat ICE a RTVS, Plustelka a Voľná telka IRDETO. Nastavili sme aj oscam Skylink ice-irdeto ktorý bude dekódovať ice kartu Skylink v irdeto móde a tým Vám umožní sledovanie prodramov ktoré sú už iba v kódovaní irdeto.

Setting:

Zoznam programov je nainštalovaný pre Skylink, Freesat UPC, Voľná telka, Antiksat,FlixTV, DigiTV, Astra19.2E a iné. V enigme je doinštalovaný aj plugin FASTSCAN pre rýchle vyhľadávnie programov providera Skylink.

1 0 1 1329 CA2 3 EB0000 0 0 0 (5)

 Pluginy: ArchívyCZ/SK 1.0.x , Infobartunerstate, CSFD 12.20, LCD4linux, Mediaplayer2, pictureplayer, EPG refresh, Youtube TV, HDMI CEC, OpenwebIf a iné.

1 0 1 1329 CA2 3 EB0000 0 0 0 (2) 1 0 1 1329 CA2 3 EB0000 0 0 0 (3)

 

Prístupové FTP údaje sú:

meno:root

heslo:root

Nastavenie tlačidiel:

červené Info Panel

zelené Pluginy

žlté  Audio

modré Rýchle menu nastavení

modrédlho Rozšírenia

Odporúčanie pred fleshovaním novej zálohy E2:

Pred inštaláciou tejto enigmy si zálohujte potrebné dáta z prijímača, prípadne si urobte kompletnú zálohu Vášho systému!

Postup nahratia E2 VU+UNO 4k SE:

1. Na naformátovaný USB kľúč formátom FAT32 nakopírujte zložku vuplus, ktorá musí osahovať druhú podzložku uno4kse a v nej umiestnené inštalačné súbory enigmy2. 

2.Vypnite prijímač zadným vypínačom. 

3.Zasuňte USB kľúč s enigmou do USB portu prijímača ostatné USB porty musia byť pri flashovaní prázdne !

4.Zapnite prijímač zadným vypínačom. 

5.Po zapnutí prijímač prehľadá USB kľúčik a na displeji vyhodí hlášku o možnom update, ktorý potvrdíte krátkym stlačením napájacieho tlačidla na prednom panely.

6.Počas inštalácie enigmy sa zobrazujú informácie o priebehu na prednom displeji.

7.Po ukončení inštalácie je na prednom displeji hláška Complete. 

8.Prijímač vypnite zadným vypínačom.

9.Odpojte USB kľúč z USB portu prijímača.

10.Po zapnutí prijímača zadným vypínačom Vám začne bootovať nová enigma.

Inštaláciu neprerušujte ! Inštalácia trvá cca 2-3 minúty.

UPOZORNENIE:

I napriek nášmu maximálnemu úsiliu o čo najvyladenejšiu Enigmu, nie vždy všetko v nakonfigurovaných enigmách funguje tak ako má. Nemáme možnosť nedostatky odstrániť, iba nahlásiť, nakoľko nie sme tvorcovia žiadnej Enigmy a ani výrobcovia prijímača. Používame čistý, nenakonfigurovaný image danej Enigmy, ktorého funkčnosť a spolupráca s pluginmi a jednotlivými funkcionalitami je závislá od jeho tvorcov, čiže vývojárov enigmy.

Po kúpe nového prijímača s nainštalovanou enigmou, alebo po inštalácii našej nakonfigurovanej enigmy nie je nutná online aktualizácia. Výrazne neodporúčame prevádzať online aktualizáciu enigmy kvôli možnému (takmer určitému) zrúteniu operačného systému!

Online aktualizáciu a možné znefunkčnenie operačného systému prevádzate na vlastnú zodpovednosť! Týka sa to všetkych prijímačov s OS enigma 2 !

Táto Enigma ELLANO.SK je zadarmo k dispozícii pre zákazníkov, ktorí už majú zakúpený tento prijímač od ELLANO.SK, stačí Táto e-mailová adresa je chránená pred spamovacími robotmi. Na jej zobrazenie potrebuješ mať nainštalovaný JavaScript..

Prijímač VU+UNO 4K SE si môžete zakúpiť v takto upravenej podobe, alebo s enigmou VTI 13.0.x (ktorá je tiež k dispozícii) eshope ELLANO.SK.Pokiaľ ste u nás Váš prijímač nekúpili a máte záujem o túto nakonfigurovanú verziu enigmy, môžete si ju zakúpiť v eshope ELLANO.SK.

Verím, že aj vďaka takejto podpore firmy ELLANO.SK, zostanete naďalej verný nášmu portálu a firme ELLANO.SK.

Hodnotenie článku

4.0/5 hodnotení (6 volieb)

Zdieľajte článok

Autor textu

Komentáre (6)

Napísať komentár

Komentujete ako hosť. Môžete sa prihlásiť.


Poskladajte prosím správne obrázok

Facebook Ellano.sk

Facebook Satelitná technika

Twitter Ellano.sk

Please enable the PHP curl extension to use the Twitter widget