Osud televízie Deluxe Music neistý

Napísal Matúš H. 1 dňa 21 marec 2012 do kategórie Magazín, Správy

 

Prevádzkovateľ nemeckej hudobnej televízie Deluxe Music zrejme našiel svojho investora. Názov spoločnosti ale prevádzkovateľ zatiaľ neoznámil. Deluxe Music hľadá na sociálnej sieti podporu zo strany televíznych divákov. S titulom "Deluxe Music má budúcnosť" oznámila stanice na svojich stránkach na Facebooku, že našla investora, ktorý sa rozhodol v pokračovaní v Deluxe Music. Stanica zároveň hľadá podporu u divákov:

Deluxe_Music"Potrebujeme Vašu pomoc každý telefonát, všetky listy, e-maily alebo faxy na káblových operátorov, sú veľmi dôležité a pomáhajú nám," uvádza Deluxe Music. Deluxe Music je od januára 2012 v insolvencii. Stanice sa prostredníctvom predbežného insolvenčného správcu snažila nájsť investora. Deluxe Music postupne prichádza o divákov, kábloví operátori v Nemecku vyradzujú stanicu zo svojej ponuky. Začiatkom tohto týždňa vyradil zo svojej siete Kabel Deutschland, nasledovala aj Unitymedia. Tam sa miesto hudobnej stanice vysiela 13th Street HD. Pravdepodobne v pondelok 19.3.2012 Deluxe Music skončí i v Kabel BW, konkrétne na prianie vysielateľa.

V súčasnej dobe sú klienti tejto siete informovaný o plánovanom vypnutí stanice. Deluxe Television bola založená v roku 2004. Od 1.4.2005 prevádzkuje 24 hodinový hudobný kanál pod názvom Deluxe Music určený pre divákov vo veku od 25 do 59 let. Stanica je dostupná pre viac než 30 miliónov káblových a satelitných domácností v Európe. Od roku 2007 spoločnosť prevádzkuje tiež rozhlasovú stanicu Radio Deluxe Lounge. V roku 2009 spustila platený kanál Deluxe Lounge HD s relaxačným obsahom.

Zdroj: parabola.cz

Hodnotenie článku

0.0/5 hodnotení (0 volieb)

Zdieľajte článok

Autor textu

Komentáre (0)

Napísať komentár

Komentujete ako hosť. Môžete sa prihlásiť.


Poskladajte prosím správne obrázok

Facebook Ellano.sk

Facebook Satelitná technika

Twitter Ellano.sk

Please enable the PHP curl extension to use the Twitter widget