× Ak máte otázku na prijímač Technisat, tu založte novú tému

Zmizlo označenie kanálov po automatickom ladení.

  • Rombor
  • Autor témy
  • Offline
  • Som tu nový
  • Som tu nový
Viac
21 sep 2023 09:24 #26927 od Rombor
Dobrý deň. Po dlhom čase som spustil na mojom VU+ Solo 2 automatické ladenie (zoznam programov sa mení, tak som si ho chcel aktualizovať a niečo preniesť do môjho zoznamu programov). Po spustení a reštartovaní mi však zmizli značky väčšiny mnou prednastavených. Programy hrajú, ale v zozname je namiesto "Markíza" len "n/a" a keď to zvolím, program ide ale v názve je DVB servise. Možno mi ušli nejaké zmeny v nastaveniach alebo v Skylinku, tak by som sa chcel opýtať, či mi viete s tým poradiť. Viem to vymazať a nanovo si nastaviť obľúbené programy, ktoré sú uložené v "last scanned" zozname po automatickom ladení, ale je to potom na dlho. Ďakujem za radu.  
Prílohy:

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

 
Viac
21 sep 2023 09:58 #26928 od zoran
Spusti Fastscan hladanie a obnoví sa to.
Nasledujúci užívateľ(ia) povedali ďakujem: Rombor

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

  • Rombor
  • Autor témy
  • Offline
  • Som tu nový
  • Som tu nový
Viac
21 sep 2023 10:04 #26929 od Rombor
Dakujem :-)

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

Viac
27 sep 2023 12:36 - 27 sep 2023 12:38 #26947 od EnoSat
FastScan skylinku vsetky sluzby oznacuje ako 1 - TV, ale v skutocnosti su na satelite definovane podrobnejsie 16 - TV MPEG4/SD, 19 - TV MPEG4/HD, 31 - HEVC ...
preto tie n/a (nezhoduje sa definicia sluzby po vyhladavani uzivatelom)
ako uz bolo napisane vyssie ak ste pouzili oznacenie sluzieb ako FastScan treba si ho spustit a potom preniest nove programy do svojho prehladu (buketu), ale podla obrazku to vypada ze pouzivate ich vytvoreny prehlad

PS: Prehlad Last scaned sa meni po kazdom vyhladavani, takze s upravou tohto prehladu je sa zbytocne trapit

TBS 5220,5520,5925
Ustym 4K S OTT
EDISION mio4k+, Mutant HD51
Posledný krát upravené:27 sep 2023 12:38 EnoSat

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

Čas vytvorenia stránky: 0.165 sekúnd
Funguje na Kunena fórum
Nemáte ešte účet ? Zaregistrujte sa!

Prihláste sa do svojho účtu