PC TOOL ALI

Viac
27 jan 2014 18:34 - 20 dec 2016 09:43 #7426 od TitusXX
PC TOOL ALI bolo vytvorené TitusXX
Softver pre dekompresiu nahrávok pre použitie v PC.
Pracuje s video nahrávkami vytvorenými na prijimači AB Cryptobox 5XX/6XXHD sw V1.09.11240 a novšim.


Táto príloha je pre hostí neprístupná.
Prosím, pre jej zobrazenie sa prihláste alebo zaregistrujte.


Postup:
1) stiahni a rozbaľ RAR súbor
2) otvor súbor config.ini
3) napíš cestu kde je video v PC umiestnené .....edituj riadok napr: takto: Inputfile=C:\000.ts
4) napíš cestu pre uloženie odkódovanej nahrávky .....edituj riadok napr: takto: Outputfile=C:\out000.ts
5) spusť súbor PC_TS.exe ...začne prepočítavanie

Výsledný súbor out000.ts ide prehrať na akomkoľvek inom zariadení...


AB-Cryptobox 500/550/600/650/700/750/800


Sledovanie pay-tv bez právoplatného predplatného je nelegálne a zakázané zákonom! Nenesieme žiadnu zodpovednosť za obsah na týchto stránkach, aj keď to poškodí vaše zariadenie. Každý súbor a informácie na týchto stránkach slúžia len na vzdelávacie účely!

Táto správa obsahuje prílohu.
Prosím prihláste sa alebo zaregistrujte sa pre zobrazenie.

Posledný krát upravené:20 dec 2016 09:43 TitusXX
Nasledujúci užívateľ(ia) povedali ďakujem: jozvlk, Mhk, belamixxx, hanej, Balky, michalic, Bruco4, Fanda4445, marek594

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

 
Viac
20 sep 2015 16:37 #16298 od dare1322
Odpoveď od dare1322 na tému PC TOOL ALI
Tento jednoduchý program som napísal, jmprojekty.hostujem.sk/extension-pc_tool_ali aby som nemusel stále prepisovať config.ini.
Teraz sa dá všetko nastaviť užívatelsky.

-Stačí do adresára PC_TOOL_ALI\ nakopírovať súbor extension.exe a extension.ini
-Do prvého poľa zadáme cestu k PC_TOOL_ALI\config.ini, alebo nájdeme cestu pomocou tlačítka CONFIG.
-Do druhého poľa zadávame cestu k súboru Input, alebo nájdeme cestu pomocou tlačítka INPUT.
-Do tretieho poľa zadávame cestu pre uloženie súboru, alebo nájdeme cestu pomocou tlačítka ONPUT.
Netreba zadávať názov. Program automaticky navrhne názov podľa názvu adresára.
-A nakoniec stlačíme tlčítko Start PC_TS. To nám spustí pôvodný program.





Moje skúsenosti:
Počas používania programu extension.exe som prišiel na niekoľko chýb a nedostatkov pri automatickom zadávaní názvu výstupného súboru.
Tieto chyby som opravil. Opravenú verziu som nazval extension 0.0.1. Môžete si ju stiahnuť nižšie.
Ďalej som prišiel na to že program PC_TOOL_ALI používa iba jedno jadro procesoru. Ale dá sa spustiť viackrát.
Takže keď mám viac nahrávok spustím program dva krát a každé jadro rozkóduje jednu nahrávku.

Táto správa obsahuje prílohu.
Prosím prihláste sa alebo zaregistrujte sa pre zobrazenie.

Nasledujúci užívateľ(ia) povedali ďakujem: Tatranský, mici108, hanej, vladko78, pkakas, marek594, Alex46, kaliv

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

Viac
20 dec 2016 09:44 #19822 od TitusXX
Odpoveď od TitusXX na tému PC TOOL ALI
Softver pre dekompresiu nahrávok pre použitie v PC.
Pracuje s video nahrávkami vytvorenými na prijimači AB Cryptobox 5XX/6XXHD sw V1.09.11245 a novšim.


Táto príloha je pre hostí neprístupná.
Prosím, pre jej zobrazenie sa prihláste alebo zaregistrujte.


AB-Cryptobox 500/550/600/650/700/750/800


Sledovanie pay-tv bez právoplatného predplatného je nelegálne a zakázané zákonom! Nenesieme žiadnu zodpovednosť za obsah na týchto stránkach, aj keď to poškodí vaše zariadenie. Každý súbor a informácie na týchto stránkach slúžia len na vzdelávacie účely!

Táto správa obsahuje prílohu.
Prosím prihláste sa alebo zaregistrujte sa pre zobrazenie.

Nasledujúci užívateľ(ia) povedali ďakujem: psx2

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

Viac
19 sep 2021 09:56 #25666 od TitusXX
Odpoveď od TitusXX na tému PC TOOL ALI
Koľko jadier procesora v PC toľko je možné naraz odkódovať nahrávok a k tomu aj jednoduchý program na zmenu úložiska.

Táto príloha je pre hostí neprístupná.
Prosím, pre jej zobrazenie sa prihláste alebo zaregistrujte.


AB-Cryptobox 500/550/600/650/700/750/800


Sledovanie pay-tv bez právoplatného predplatného je nelegálne a zakázané zákonom! Nenesieme žiadnu zodpovednosť za obsah na týchto stránkach, aj keď to poškodí vaše zariadenie. Každý súbor a informácie na týchto stránkach slúžia len na vzdelávacie účely!

Táto správa obsahuje prílohu.
Prosím prihláste sa alebo zaregistrujte sa pre zobrazenie.

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

Čas vytvorenia stránky: 0.176 sekúnd
Funguje na Kunena fórum
Nemáte ešte účet ? Zaregistrujte sa!

Prihláste sa do svojho účtu