× Diskusia k operátorom ako Skylink, CSlink...

Skylink live + OBS studio tma v obraze

  • Pat a Mat
  • Autor témy
  • Offline
  • Som tu nový
  • Som tu nový
Viac
31 jan 2024 21:20 #27146 od Pat a Mat
Skylink live + OBS studio tma v obraze bolo vytvorené Pat a Mat
Je to asi od 1.1. 24.  Našiel som na fóre OBS, že nejde nahrávať Netflix a podobne a tiež Skylink live. Nejde s používaním Firefox, Edge. S Chrome ako bolo doporučené mi to ide (zatiaľ). Vraj nemá byť zapnutá hardwarová podpora, ale v tomto prehliadači som nič také nenašiel. Operu som neskúšal. Pre istotu by som si mal kúpiť HDMI rekordér Gembird UHG-4K2-01 ak mienia všetko blokovať. Teda ak si chcem napríklad nahrať niečo zo správ, alebo čokoľvek čo mi v čase uniklo a je zaujímavé.
 
Nasledujúci užívateľ(ia) povedali ďakujem: mod

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

 
  • Pat a Mat
  • Autor témy
  • Offline
  • Som tu nový
  • Som tu nový
Viac
01 apr 2024 20:06 #27246 od Pat a Mat
Odpoveď od Pat a Mat na tému Skylink live + OBS studio tma v obraze
Dnes som chcel zo skylinku live nahrať cez OBS a Chrome. Už to nešlo. Potom som začal hľadať v nastaveniach Firefoxu, či je tam zapnutá hardwarová podpora. Dostať k tomu sa dá cez nástroje a nastavenia alebo 3 vodrovné čiarky a nastavenia. Potom vybrať všeobecné. Treba zarolovať takmer dole k téme Výkon. Kliknúť na doporučené nastavenie. Objaví sa druhý riadok. V druhom riadku pri nápise "Použiť hardwérové urýchľovanie" ak svieti modrá fajfka treba na ňu kliknúť nech zostane prázdny štvorček. Potom treba Firefox zavrieť a znova spustiť. Pozor ak ho máte spustený viackrát. Ak má vaše PC dostatočný výkon pôjde skylink normálne a aj OBS štúdio. Na youtube problém nebol.
Nasledujúci užívateľ(ia) povedali ďakujem: mod

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

Čas vytvorenia stránky: 0.140 sekúnd
Funguje na Kunena fórum
Nemáte ešte účet ? Zaregistrujte sa!

Prihláste sa do svojho účtu