DolbyDigital pres Toslink

Viac
23 sep 2013 21:50 #5097 od vaskee
DolbyDigital pres Toslink bolo vytvorené vaskee
Mam nasledujici setup:

Skytec Nerine (hdmi)->TV
Skytec Nerine (Toslink audio)-> DA prevodnik->zesilovac->bedny

pokud je zvukova stopa DolbyDigital, z beden mam jen ticho. zda se, ze nerine mi do DA prevodniku posila ticho. signal tam jde neb na prevodniku vidim vstupni vzorkovaci frekvenci 48kHz. jakykoliv jiny kodek hraje v poradku.

DA prevodnik je v poradku, pouzivam ho z hi-fi duvodu, signal se da z Nerine poslat optikou klidne naprimo do zesilovace, ma li toslink vstup. pokud do nej poslu DD pres toslink z jineho zdroje, tak funguje.

DD jde pres hdmi do TV v poradku - defaultne tohle vsak vypnuto, cilem je poslouchat zvuk z beden audio sestavy.

aktualni fw. 2.11.57

nemate nekdo podobnou zkusenost?

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

 
Viac
26 sep 2013 12:13 #5117 od vaskee
Odpoveď od vaskee na tému DolbyDigital pres Toslink
Nahral jsem E2 a problem zmizel. muze to byt bud ve spatne napsanem/predkonfigurovanem pluginu (pouzival jsem MCAS) anebo si s DD pres Toslink vystup neporadi samotny tovarni firmware. osobne bych podezrival spise emulator, ale bylo by to na slozitejsi troubleshooting a to se mi fakt nechtelo. uvazoval jsem i o zareportovani primo Skytec vyvojarum, ale to bych si musel byt jisty, ze jde opravdu o chybu v distribuci. nejsem si jisty, ze by se nekdo zaobiral spatne napsanym nebo nakonfigurovanym pluginem.

s Enigmou2 to funguje, jak ma. de facto i jeden z poslednich stimulu, prejit na E2, tudiz diky za tuhle chybu. :lol:

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

Čas vytvorenia stránky: 0.123 sekúnd
Funguje na Kunena fórum
Nemáte ešte účet ? Zaregistrujte sa!

Prihláste sa do svojho účtu