× Ak máte otázku na prijímač Openbox, tu založte novú tému

Poradňa S6

Viac
22 jún 2011 19:25 #316 od uhuh
Re: Openbox S6 firmware bolo vytvorené uhuh
"Ďakujem", po nainštalovaní firmware z Vášho príspevku sa stroj zrejme definitívne pokazil, po spustení píše Run.. a ďalej sa nedostane, ide len tvrdý reset....čo mi poradíte?

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

 
Viac
24 jún 2011 07:34 #321 od uhuh
Odpoveď od uhuh na tému Re: Openbox S6 firmware
Ďakujem za ochotu, už mi to ide, nahodil mi to priamo predávajúci...

Stroj šlape, mám ale jeden problém s triedením kanálov, kanály vôbec nejdú logicky triediť, keď posuniem kanál na nejaké miesto v editore, nezíska ani želané číslo ani polohu a ostatné to nejako pretriedi, pre mňa bez akejkoľvek logiky....

Vie niekto poradiť? K tomuto stroju som k tejto téme nič nenašiel ani na ruských fórach...

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

Viac
07 júl 2011 16:22 #330 od bleble
Odpoveď od bleble na tému Re: Openbox S6 firmware
Dobrý deň,
viete mi poradiť, ako nainštalovať novú verziu firmware iným spôsobom než cez RS232?
V nastavení siete je nejaké menu na updatovanie cez internet, ale neviem, čo treba zadať do poľa "Server" a ako presne postupovať.
ďakujem

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

Viac
09 júl 2011 09:18 - 09 júl 2011 09:33 #334 od jancer
Odpoveď od jancer na tému Re: Openbox S6 firmware - menu v slovenčine
vie najnovší firmware po slovensky? Myslim, či je v ňom menu v slovenčine.
Dá sa firmware nahrávať aj cez USB, v popise prijímača to uvádzajú. Ak áno, akým spôsobom sa to robí, tiež cez program PORTER ako v prípade aktualizácie cez RS 232?
Prijímač som si kúpil len nedávno, na Slovensku cez e-shop, som veľmi spokojný s kvalitou obrazu a zvuku, ale som prekvapený, že jazyk MENU v ňom nie je v slovenčine alebo v češtine, kým jazyky zvuku či titulkov sa dajú nastaviť aj v slovenčine a češtine.
V mojom prijímači je firmware z februára 2011.
Veľmi vďačný budem za každú radu týkajúcu sa OPENBOXU S6 HD PVR, chcel by som využiť všetky jeho možnosti.
Mimochodom na internete som sa dočítal aj to, že poporuje aj WiFi cez USB. Je to pravda?

ĎAKUJEM.
Posledný krát upravené:09 júl 2011 09:33 jancer

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

Viac
08 okt 2011 10:20 #430 od Mário
Odpoveď od Mário na tému Re: Openbox S6 firmware
ja som si firmware 1.09.25 stiahol a rozbalil na usb klúč. volne viditelný súbor s koncovkou ird nie podadresárom.po vložení kluča do prijímača som prijímač zapol a samo na obrazovke vyzvalo k update.počas update nevypínajte a nemanipulujte z ovladačom a nevyberajte usb kluč pokiaľ sa sám prijímač nereštartuje.
S pluginamy si prečítajte podrobný návod v prílohe.
PS:vo firmware 1.09.25 mi nejde youtebe prehrávač.dúfam že čoskoro bude novšia verzia.inak všetko ostatne šlape v poho. aj webzeal

Táto správa obsahuje prílohu.
Prosím prihláste sa alebo zaregistrujte sa pre zobrazenie.

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

Viac
10 okt 2011 08:49 #435 od uhuh
Odpoveď od uhuh na tému Re: Openbox S6 firmware
Ja som jednu takúto použil pred cca 4 mesiacmi a prijímač mi "umrel", išlo to opraviť len cez RSS kábel....ako je to s týmto Mário?

Píšeš, že všetko šlape....čo rieši tento soft?

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

Viac
11 okt 2011 06:04 #436 od Mário
Odpoveď od Mário na tému Re: Openbox S6 firmware
Ahoj uhuh.Najdôležitejšie je stiahnúť správny firmware pre tvoj prijímač.Každý prijímač má iný loader,
Napr S4 = L5.25
S5 = L2.54
S6 = L5.24
S7 / 8 = L1.54
S9 = L5.04
taktiež aj firmware má iné koncovky pre daný model.S6 má koncovku ird.Ak sa ti po zapnutí zobrazí na displayi L5.24 tak ide o openbox s6 do ktorého môžeš nahrať súbor ktorí som pridal včera.A to že ide všetko som myslel aj youtube lebo v 25 mi nešiel.Takže ide youtube,earth touch s plug inov webzeal,mcas a mozno aj iné pluginy coconut,exsim,oscam-start,xcamclient,mclientkain2r,xcamconfigureoscam-stop,mgcamd lebo ich nepoužívam.Pravdupovediac ani neviem na čo všetko slúžia.

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

Viac
20 nov 2011 19:34 #495 od Mário
Odpoveď od Mário na tému Re: Openbox S6 firmware
EPG veľmi dobre,je možnosť nahrávať aj bez sledovania toho nahrávaného programu,youtube bez problémov prehrá skoro všetko,len webzeal pri načítaní niektorých stránok sekne celí tuner.pomôže len vypnutie a zapnutie zadného vypínača.

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

Viac
22 jan 2012 11:16 #566 od deman
Odpoveď od deman na tému Re: Openbox S6 firmware
Ahoj. Tento prístroj ide preflešnúť na hd box 9105. Robil som to a nie je to žiadna veda. Ak by si chcel môžem to poskytnúť návod. Len by som potreboval radu ako rozbehnúť čítačku na kartu OD0F gital cs link.

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

Viac
23 jan 2012 06:30 #568 od filek65
Odpoveď od filek65 na tému Re: Openbox S6 firmware
Ahoj deman.
Keby si dal ten návod na preflešnutie bol by som Ti veľmi vďačný. A napíš to po lopate, ja som totiž starší kus . S čítačkou Ti veľmi neporadím i keď by som rád.

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

Viac
23 jan 2012 09:36 #569 od jancer
Odpoveď od jancer na tému Re: Openbox S6 firmware
Ahoj, tiež nie som zdatný v týchto veciach, kúpil som si Openbox S6 s vedomím, že si budem firmvér pravidelne aktualizovať z oficiálnych stránok OPENBOXU, nie je v ňom však podpora slovenčiny alebo češtiny, dokonca sa tento prijímač na Slovensku už ani nepredáva. S prijímačom som napriek tomu celkom spokojný, chýba mi však tá slovenčina, alebo čeština. Píšeš, že nie je veda preflešnúť ho na hd box, ja som počul, že aj na Octagon, ale písali, že to treba vedieť, lebo pri nejakej chybe môže odísť celý prijímač...
Ako sa to teda robí? Mohol by si to nejako podrobne popísať - samozrejme za predpokladu nezničenia prijímača. Bol by som ti veľmi vďačný.

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

Viac
23 jan 2012 19:35 #571 od deman
Odpoveď od deman na tému Re: Openbox S6 firmware
Ahoj.tak tu to je. Napísal som to dúfam zrozumiteľne. Je to taký rýchlokurz.
Mne všetko fungovalo. Študujte.
A nezabúdajte že len na vlastné nebezpečie.
V prípade otázok píšte.

Príloha s6-9105.rar nebola nájdená

Táto správa obsahuje prílohu.
Prosím prihláste sa alebo zaregistrujte sa pre zobrazenie.

Nasledujúci užívateľ(ia) povedali ďakujem: jancer

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

Viac
27 jan 2012 05:57 - 27 jan 2012 06:03 #576 od filek65
Odpoveď od filek65 na tému Re: Openbox S6 firmware
Ahoj deman!
Nerozumiem začiatku Tvojho návodu (bod 1. Reseller charger v13 nemusíte použiť ja s Urobím továrne nastavenia prijímača
om software už resetoval pre openbox (koncovka changer), ale ak mi neveríte prosím. Firmware v2.
Som neskúšal lebo som sa dozvedel že by mohol odpáliť prístroj. Neviem a neručím.). Potom by som rád vedieť, čo je firmware v2. Bod (2. Stiahnem si celý balík softwaru na tomto odkaze.)to je soft ,ktorý je v balíku s návodom? Ďalej (5. Navolím si v položke Mode: Software/ File: vyberiem firmware v.1.09.35. a spustím download.)aký firmware? Pre openbox? Rád by som vedieť, podľa čoho si robil to prerobenie. Mal si nejaký návod, alebo to bolo intuitívne! Čo by bola veľká odvaha, alebo hazard. Ďakujem za odpoveď.
Posledný krát upravené:27 jan 2012 06:03 filek65

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

Viac
28 jan 2012 13:44 #586 od deman
Odpoveď od deman na tému Re: Openbox S6 firmware
Ahoj. Návod som robil celkom rýchlo a chyby tam sú. Tak upresním.
Bod 1. . Reseller charger v13 nemusíte použiť ja som software už resetoval pre openbox firmware "changer". Priložený v archíve rar. Reseller charger vlastne vo firmware zmení loader z HD Boxu na Openbox S6.
Firmware v2 je firmave vyššej verzie. Napr. V2.09.49.2011. Tento firmware som nepoužil pretože nikto nezaručí funkčnosť. Original firmware pre openbox na stránke výrobcu je len po firmware v1.9.99.2011. Takže nestojí mi to za ten risk.
Bod 2. Príloha môjho príspevku je rar archív s6-9105.rar. Tento súbor je treba stiahnuť a rozbaliť. Obsahuje všetko čo potrebujete na zmenu.
bod 5. firmware si vyberiete "changer". Iný firmware som do archívu nedal.
Firmware je už pripravený pre openbox.
Informácie som zbieral na internete. S6 je zhodná s HD boxom 9105 aj s Optiboxom anacondou. Jediný rozdiel je len v loaderi. Hardware je zhodné viď odkaz wiki.arcon-friends.net/index.php/Titan_2...reihe_HS-7810_HD_PVR

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

Viac
12 feb 2012 09:09 - 21 feb 2012 10:40 #618 od filek65
Odpoveď od filek65 na tému Re: Openbox S6 firmware
Ahojte!
Po preflešnutí na hd box mi prestalo načítavať predné usb-čko. Vrátil som sa preto k pôvodnému softu openboxu, ale aj tak sa problém nevyriešil. Potreboval by som od Vás, aby mi niekto skopíroval pôvodný softvér pomocou programu rcc.Treba pomocou neho skopírovať všetky súbory ale po jednom.Skúšal som to! Díky za pomoc.
Posledný krát upravené:21 feb 2012 10:40 filek65

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

Čas vytvorenia stránky: 0.252 sekúnd
Funguje na Kunena fórum
Nemáte ešte účet ? Zaregistrujte sa!

Prihláste sa do svojho účtu