Antik Telecom pridáva kanály Óčka v HD, vrátane Óčko Black

Napísal Ivan P. 1 dňa 26 august 2019 do kategórie Magazín, Správy

antik-telekom.gif

Košický telekomunikačný operátor Antik Telecom sa dohodol so spoločnosťou Stanice O na zaradení programov televíznej skupiny Óčko vo vysokom rozlíšení (HDTV), vrátane najnovšej stanice Óčko Black.

Zákazník operátora dostáva príležitosť vidieť svoje obľúbené klipy, rozhovory, reportáže a ďalšie programy vo výrazne lepšej kvalite obrazu, ktorý bude jasnejší, ostrejší a bude mať reálnejšie farby vďaka päťnásobne väčšiemu množstvu bodov než u štandardnej kvality SD.

Programy Óčko Black HD, Óčko HD, Óčko Star HD a Óčko Expres HD budú v ponuke Antik Telecom od 2. septembra 2019.

Sme veľmi radi, že ďalší dôležitý vysielateľ premigroval svoje kanály do vyššej HD kvality, čo ide v súlade so stratégiou našej spoločnosti ponúkať našim zákazníkom najväčšiu dostupnú kvalitu. Pridaním aj nového moderného hip-hopového kanálu Óčko Black HD uspokojíme potreby aj mladšieho diváka,“uviedol Vlastimil Lakatoš, Head of TV Service spoločnosti Antik Telecom.

Óčko - najväčšia hudobná stanica poskytujúca hudbu, zábavu a lifestylové relácie; Óčko Star - stanica so zameraním na najväčšie hity od osemdesiatok po súčasnosť; Óčko Expres - stanica s najaktuálnejšie hudbou bez kompromisov a balastu a kanál Óčko Black je zameraný na celú škálu "black music"cieli na mestského diváka vo veku od 18 do 35 rokov. Stanica je reakciou na rast popularity Hip-hopu v Česku a na Slovensku podporovaný vznikom nových vydavateľstiev a pôsobením nových interpretov tohto žánru.

zdroj:parabola.cz

Hodnotenie článku

5.0/5 hodnotení (1 volieb)

Zdieľajte článok

Autor textu

Komentáre (0)

Napísať komentár

Komentujete ako hosť. Môžete sa prihlásiť.


Poskladajte prosím správne obrázok

Facebook Ellano.sk

Facebook Satelitná technika

Twitter Ellano.sk

Please enable the PHP curl extension to use the Twitter widget