Chuck TV a Folklorika TV v Antiku

Napísal Ivan P. 1 dňa 09 jún 2021 do kategórie Správy, Magazín

chuck tv cez satelit vo Fotelka TV

Nová slovenská stanica ChuckTV zameraná na e-športy, čiže na súťažné hranie počítačových hier, ktorá zahájila svoje vysielanie ešte v máji tohto roku, sa dostala do ponuky slovenského operátora Antik.

Zatial ho zaradil len do svojej internetovej televízie AntikTV, takže je dostupný v službe Tango TV, v ktorej tento košický operátor poskytuje IPTV vysielanie. Stanica je dostupná v HD a aj v 4K kvalite.

chuck4.jpg

Táto stanica je však už dlhšie dostupná aj cez satelit, a to u slovenského satelitného operátora Fotelka TV. Stanica CHUCK TV zatiaľ nemá EPG (elektronického programového sprievodcu) a je vysielaná nekódovane, čiže na jej príjem aktuálne nepotrebujete dekódovaciu kartu.

 chuck1.jpg  chuck3.jpg

Parametre pre naladenie CHUCK TV vo FOTELKA TV:

Družica: 51,5E-Belintersat 1

Systém: DVB-S2

Modulácia: 8PSK

Frekvencia: 11290Mhz

SR:45000

Polarizácia: horizontálne

FEC: 8/9

Kódovanie: FTA (nekódované)

Folklorika je hudobný TV kanál, ktorý sa zameriava na folklór, tradície a tanec. Od jej vzniku bola exkluzívne len v ponuke operátora Telekom, ktorý ju ponúkal aj v službe MagioSAT.

Monopol na túto stanicu však pre Telekom skončil a tak TV Folklorika nájdu v ponuke aj klienti košického operátora Antik. Zaradil ju do svojej služby Tango TV (IPTV) v balíkoch Základný balík, Základný balík Light, ako aj v internetovej Antik TV, kde je súčasťou služieb Veľký balík a Veľký balík zľavnený. 

Stanica je dostupná aj u jeho satelitnej služby Antiksat (zaradená je v balíkoch Všetko čo potrebuješ, Rodinná zábava a Domáca pohoda), ale len cez internet – pre príjem musíte mať hybridný prijímač  Antik NANO 3S s OLED displejom, alebo Antik Mini 3S.

chuck_antik_1.jpg

zdroj: Antik telecom+fotelka tv

Hodnotenie článku

5.0/5 hodnotení (2 volieb)

Zdieľajte článok

Autor textu

Komentáre (1)

  • Urban

    Urban

    15 jún 2021 v 12:30 |
    Držím palce ChuckTV, zaujímavý projekt!

    Odpovedať

Napísať komentár

Komentujete ako hosť. Môžete sa prihlásiť.

Nemáte ešte účet ? Zaregistrujte sa!

Prihláste sa do svojho účtu