Šport1 a Minimax teraz pre väčší počet predplatiteľov Skylinku

Napísal Ivan P. 1 dňa 27 máj 2021 do kategórie Správy, Magazín

Skylink ako prevádzkovateľ česko-slovenskej internetovej a satelitnej platformy informuje o presune staníc Sport1 HD a Minimax do nižších programových balíčkov.

M7 Group, ktorá je materskou spoločnosťou Skylinku sa rozhodol predĺžiť dlhodobú a úspešnú spoluprácu so spoločnosťou AMC Networks International. Ide o medzinárodnú mediálnu spoločnosť a distribútora kanálov, obsahu a videa, ktorá je divíziou AMC Networks.

amc_05-2021.png

Prevádzkové spoločnosti a obchodné jednotky divízie pôsobia v spoločnom podniku a v súčasnosti vlastnia desiatky značkových televíznych kanálov a v Európe prevádzkujú balík digitálnych služieb na požiadanie a širokopásmových služieb. Vďaka tejto strategickej spolupráci sa zákazníci Skylinku môžu aj naďalej tešiť na vysielanie staníc Sport1, Sport2, AMC, Film+, Minimax, JimJam, Spektrum, Spektrum Home a CBS Reality.

„AMCNI a Skylink spolupracujú už veľa rokov a táto dohoda prinesie v nasledujúcich rokoch skvelý obsah širšej skupine divákov, a to prostredníctvom výberu lineárnej zábavy aj zábavy na vyžiadanie. Medzi ne budú patriť aj nedávno získané zápasy UEFA Európskej ligy a pohára UEFA Europa Conference Cup pre Českú republiku a Slovensko,“ hovorí Marcel Mareš, Country Manager v AMC Networks.

Stanica Sport1 je aktuálne dostupná len vo vyšších balíčkoch Multi a KOMBI. Presunom tejto stanice do nižšieho balíčka Smart od 1. 6. 2021 urobí radosť najmä športovým nadšencom. Môžu sa teda tešiť na priame prenosy tréningov a kvalifikácií seriálu F1, UEFA Ligy národov, UEFA Európskej ligy či UEFA Európskej konferenčnej ligy, Kontinentálnej hokejovej ligy, alebo turnaja World Poker Tour.

 skl_05-21.jpg

Najmenších divákov zase určite potešil presun stanice Minimax do najnižšieho balíčku Mini, ktorý sa uskutočnil ešte v apríli, spolu so stanicou Canal+ DOMO. Všetci zákazníci platenej televízie Skylink teda budú môcť sledovať programy ako Mimi šéf, Ukecaný Tom a priatelia, alebo Máša a medveď.

zdroj: PR Skylink

Hodnotenie článku

5.0/5 rating 1 vote

Zdieľajte článok

Autor textu

Napísať komentár

Komentujete ako hosť. Môžete sa prihlásiť.

Nemáte ešte účet ? Zaregistrujte sa!

Prihláste sa do svojho účtu