TV WAU štartuje už 15.4.2013

Napísal Torben N. 1 dňa 21 marec 2013 do kategórie Magazín, Správy

Tretí kanál TV JOJ

 

Televízia ponúkne diváčkam okrem premiérových ​​filmov a seriálov aj "to najlepšie" z archívu Joj Media House. Chce sa odlíšiť od konkurencie, ktorá oslovuje predovšetkým starších divákov.

Na televízny trh vstúpi 15. apríla už tretia televízia z portfólia TV JOJ s neobvyklým názvom. Po kanáloch Smíchov a Fooor, ktoré spustila CME, sa diváci na dočkajú televízie Wau. Tá bude ďalším kanálom z rodiny Joj Media House. Hlavnou cieľovou skupinou budú ženy, pre ktoré stanica pripravila aj špeciálne motto "Po čom ženy túžia". Kanál sa má zamerať konkrétne na ženy moderné a žijúce v mestách. Na svoje si má však podľa spoločnosti Joj Media House prísť aj mužská časť publika. Ako sa ukazuje, tretí kanál Jojky nakoniec upustil od jedného z pôvodných prvkov, ktorým malo byť spravodajstvo.

TV_WAU.jpg

"Stanica Wau ponúkne hneď od svojho začiatku atraktívny program, ktorý budú tvoriť väčšinou premiéry a novinky doplnené o známe a obľúbené tituly, ktoré už diváci na Slovensku dôverne poznajú," uviedol generálny riaditeľ televízie Joj František Borovský. Obsah vysielania budú tvoriť rôzne žánre doku reality a reality show, lifestylových magazínov. Stanica Wau prinesie na obrazovky ďalej relácie o bývaní, varení, nakupovaní, o svadbách, prípravách na rodičovstvo, o životnom štýle, chudnutí, o plastických operáciách a ďalších "ženských" témach.

Wau ponúkne diváčkam napríklad aj vlastnú verziu magazínu Top Star. Pripravené sú aj nové pôvodné formáty, ale aj seriály a filmy zamerané na mladšie ženské publikum. Z archívu vytiahne stanica relácie, ktoré si získali popularitu v minulosti. "Chceme sa výrazne odlíšiť od konkurencie, ktorá na svoje ženskej stanici oslovuje skôr starších divákov, našou prioritou sú reklamne atraktívnejšie mladé ženy," dodal Borovský. Tretí kanál z rodiny Joj Media House sa objaví v slovenskom DVB-T a dá sa počítať s tým, že do svojej ponuky ho zaradia aj satelitný operátori Skylink a CS Link.

zdroj: digizone.cz, webnoviny.sk

Hodnotenie článku

0.0/5 hodnotení (0 volieb)

Zdieľajte článok

Autor textu

Torben N.

Chcete písať pre náš portál honorované články? Kontaktujte nás na email.

Komentáre (0)

Napísať komentár

Komentujete ako hosť. Môžete sa prihlásiť.


Poskladajte prosím správne obrázok

Facebook Ellano.sk

Facebook Satelitná technika

Twitter Ellano.sk

Please enable the PHP curl extension to use the Twitter widget