UPC DTH Najviac klientov získava v Česku a v Rumunsku

Napísal Matúš H. 1 dňa 03 august 2012 do kategórie Magazín, Správy

 

Najviac nových klientov získava luxemburská mediálna spoločnosť UPC DTH v Českej republike a v Rumunsku. Naopak klientov stratila len v Maďarsku. Vyplýva to z reportu spoločnosti Liberty Global za druhý kvartál 2012. Česká republika a Slovensko V Českej republike a na slovensku prevádzkuje UPC DTH svoju satelitnú platenú televíziu pod obchodným názvom Freesat by UPC Direct.

V Česku získala spoločnosť za apríl, máj a jún celkovo 5 tisíc nových klientov a celkovo má 90.600 zákazníkov. Dobre si vedie UPC aj na slovensku, kde za tri mesiace získala 1 tisíc nových klientov a celkový počet zákazníkov tak prekročil 50 tisíc (presne 50.300 klientov). Maďarsko Na maďarskom trhu pôsobí operátor pod pôvodnou značkou UPC Direct. Za tri mesiace tu stratila 300 klientov. Maďarský trh prakticky stále rástol. UPC Direct mala v Maďarsku na konci júna 226-tisíc abonentov a je stále druhým najväčším trhom pre operátora. Rumunsko.

Na rumunskom trhu funguje platená televízia UPC DTH pod názvom Focus Sat. Za tri mesiace tu spoločnosť získala 3.200 klientov a celkovo tu má 287.000 zákazníkov. Satelitné služby Freesat by UPC Direct, UPC Direct a Focus Sat sa vysielajú z kapacít satelitov Thor 5 a Thor 6 na pozícii 0,8 ° W. Ponuka je kryptovaná systémy CryptoWorks, Irdeto, Nagravision a Conax. Celkovo UPC DTH poskytuje služby pre 653.900 zákazníkov, teda medzikvartálne o 8.900 klientov viac.

Zdroj: parabola.cz

Hodnotenie článku

3.0/5 hodnotení (1 volieb)

Zdieľajte článok

Autor textu

Komentáre (0)

Napísať komentár

Komentujete ako hosť. Môžete sa prihlásiť.


Poskladajte prosím správne obrázok

Facebook Ellano.sk

Facebook Satelitná technika

Twitter Ellano.sk

Please enable the PHP curl extension to use the Twitter widget