19,2E: SportDigital TV skončil v MPEG-2 a v EMU

Napísal Ivan P. 1 dňa 16 január 2014 do kategórie Magazín, Správy

sd.jpgPrevádzkovateľ nemeckého plateného športového kanálu SportDigital TV vykonal zmeny v distribúcii svojho programu na satelitnom systéme Astra (19,2 ° E). Stanice skončila v staršom formáte MPEG-2 na kmit 10,921 GHz, pol H (SR 22000, FEC 7/8) a teraz je dostupná v úspornejšom formáte MPEG-4/SD (H.264).

Pôvodnú distribúciu SportDigital TV zaisťoval prevádzkovateľ nemeckej pay-tv služby Sky Deutschland, zatiaľ čo novú prevádzkuje luxemburská mediálna skupina M7 Group.

SportDigital TV je dostupný pre abonentov Sky Deutschland a Austrias. S presunom programu na nový TP bolo ukončené kódovanie v staršom systéme CryptoWorks (CAID 0D05), čím operátor zablokoval ilegálny príjem stanice cez tzv EMU.

Kanál SportDigital TV sa zameriava najmä na futbalové prenosy.

nové technické parametre:

* Astra (19,2 ° E), freq 12,721 GHz, pol H, SR 22000, FEC 3/4, DVB-S2/8PSK, CA Videoguard + Nagra MA (Sky Deutschland) a Irdeto (Austrias)

Upozornenie: Táto správa má len informačný charakter. Neslúži ako návod pre pirátsky príjem digitálnej satelitnej televízie a ani ho nepodporuje. Pre príjem platenej televízie si obstarajte riadne predplatné pay-tv, ktorá je v danej krajine dostupná.

Zdroj:Parabola.cz

 

Hodnotenie článku

0.0/5 hodnotení (0 volieb)

Zdieľajte článok

Autor textu

Komentáre (0)

Napísať komentár

Komentujete ako hosť. Môžete sa prihlásiť.


Poskladajte prosím správne obrázok

Facebook Ellano.sk

Facebook Satelitná technika

Twitter Ellano.sk

Please enable the PHP curl extension to use the Twitter widget