28,2: Britské hudobné tv Kerrang, Kiss, Magic TV, Box Hits FTA do Európy

Napísal Ivan P. 1 dňa 26 február 2018 do kategórie Magazín, Správy

Do Európy sa vracajú britské hudobné televízie Magic TV, The Box, Box Hits, Box Upfrons, Kiss a Kerrang. Stanice sa objavili v novom DVB-S multiplexe na satelite Astra 2G v silnom európskom zväzku, čo znamená, že príjem je možný s parabolami malých rozmerov aj v regióne strednej Európy.

kerrang.jpg

Kerrang! je hudobná televízia pre priaznivcov rockovej a metalovej hudby, Magic TV sa zameriava na retro klipy, Kiss prináša urban music, lifestyle a klubovú kultúru. The Box, Box Hits (predtým Smash Hits) a Box Upfront (predtým Heat TV) sú hudobné televízie zastrešené pod značku BOX. 4Music je hudobný televízia zameraná na najnovšie hity, rozhovory s interpretmi a najlepší komédie a zábavu.

Všetky uvedené stanice prevádzkuje spoločnosť The Box Plus Network, ktorú vlastní spoločnosť Bauer Media Group a Channel Four Television Corporation).

technické parametre - The Box, Box Hits, Box Upfront, Kiss TV, Kerrang !, Magic TV, 4Music:

• Astra 2G (28,2 ° E), freq. 11,626 GHz, pol. V, SR 22000, FEC 5/6, DVB-S / QPSK
magic.jpg

Všetky vyššie uvedené kanály vo februári pred 2 rokmi prešli z európskeho pokrytia na britské. Populárna britské hudobné stanice tak prišli o veľa divákov za hranicami Veľkej Británie. Teraz zrejme hľadajú cesty späť k divákom aj mimo Britských ostrovov.

zdroj:parabola.cz

Hodnotenie článku

0.0/5 hodnotení (0 volieb)

Zdieľajte článok

Autor textu

Komentáre (1)

Napísať komentár

Komentujete ako hosť. Môžete sa prihlásiť.


Poskladajte prosím správne obrázok

Facebook Ellano.sk

Facebook Satelitná technika

Twitter Ellano.sk

Please enable the PHP curl extension to use the Twitter widget