28,5 E: NOW Music sa premenil na NOW Christmas

Napísal Ivan P. 1 dňa 21 november 2013 do kategórie Magazín, Správy

Britský neplatený videoklipový kanál NOW Music sa dnes divákom predstavil v novej sviatočnej podobe a pod novým názvom. Diváci nájdu program NOW Music dočasne pod novým názvom NOW Christmas.

Ako názov napovedá, stanica chce divákom navodiť správnu predvianočnú náladu - kanál teraz vysiela tie najväčšie vianočné videoklipy za posledných 30 rokov.

131.jpg

 

Vianočná nálada s NOW Christmas potrvá do 27.12.2013. Potom sa stanica vráti k pôvodnému názvu NOW Music a bude vysielať tie najväčšie hity z posledných troch desaťročí.

Kanál NOW Music / NOW Christmas je joint venture medzi Universal Channel a Sony Music a tiež All Around The World TV, ktorá ponúka širokú ponuku hudobných staníc, vrátane Clubland TV, Planet Pop a Channel AKA.

technické parametre - NOW Christmas:

* Eutelsat 28A (28,5 ° E), freq 11,222 GHz, pol H, SR 27500, FEC 2/3, DVB-S/QPSK, FTA

NOW Christmas je jedným z niekoľkých britských kanálov, ktorý prináša program s vianočnou tematikou. Rovnako ako Bliss, ktorá sa nedávno dočasne premenovala na Blissmas.

Popri hudobných staniciach sa vianočné tematika nachádza aj u filmových kanálov. True Movie 1 sa premenoval na True Christmas (FTA) a Movies 24/Movies 24 + na Christmas 24/Christmas 24 + (platené programy).

Zdroj:Parabola.cz

 

Hodnotenie článku

0.0/5 hodnotení (0 volieb)

Zdieľajte článok

Autor textu

Komentáre (0)

Napísať komentár

Komentujete ako hosť. Môžete sa prihlásiť.


Poskladajte prosím správne obrázok

Facebook Ellano.sk

Facebook Satelitná technika

Twitter Ellano.sk

Please enable the PHP curl extension to use the Twitter widget