Barrandov Muzika sa zmení na Barrandov Family

Napísal Ivan P. 1 dňa 28 december 2016 do kategórie Magazín, Správy

barrandov-family.gif

Televízna skupina Barrandov chystá zmenu v rodine svojich televíznych staníc. K 1.1.2017 bude premenovaný hudobný a zábavný kanál Barrandov Muzika na Barrandov Family. Divákov čakajú aj obsahové zmeny vo vysielaniu tejto stanice.

Nová plnoformátová televízna stanica Barrandov Family začne vysielať pod týmto názvom 1. januára 2017 a svojím programom by mala osloviť ďaleko širšiu cieľovú skupinu, než sa darí dnes kanálu Barrandov MUZIKA. Približne polovicu obsahu bude totiž tvoriť vlastná tvorba Skupiny Barrandov.

"" Všeobecne možno povedať, že sa hudobným televíznym staniciam orientovaným na konzervatívnych divákov veľmi nedarí. Barrandov MUZIKA mala síce nádejný štart, ale v súčasnej dobe už neplní naše očakávania. Navyše zatiaľ čo KINO Barrandov a Barrandov PLUS od svojho vzniku kontinuálne zvyšujú svoj podiel sledovanosti na trhu, tak Barrandov MUZIKA sa od júla tohto roku pohybuje pod hranicou 0,2% "," uviedol k štartu novej stanice generálny riaditeľ Skupiny Barrandov Jaromír Soukup a doplnil: "" od Barrandov FAMILY očakávame ďaleko lepšie výsledky, ktoré by mali pomôcť našej Skupine v ďalšom raste. v tomto roku sledovanosť Skupiny Barrandov presahovala cez deväť percent a nie je tajomstvom, že naše ambície sú ďaleko vyššie "."

Televízna skupina Barrandov uzavrela pred koncom roka niekoľko zásadných kontraktov s dodávateľmi obsahu, ktoré by mali pomôcť zvyšovať podiel na trhu sledovanosti. "" Podpísali sme zmluvy s významnými dodávateľmi obsahov napr. FremantleMedia, NBC Universal a ďalšie. Budeme natáčať ďalšie diely nášho seriálu Doktorka Kellerová, budú aj ďalšie diely úspešných relácií z vlastnej tvorby, ako sú Sudkyňa Barbara alebo Nebezpečné vzťahy "," dodáva Jaromír Soukup .

Barrandov MUZIKA skončí so súčasným názvom a vysielaciou schémou koncom decembra. Súbežne s tým dôjde aj k premene vlastníckej štruktúry tejto stanice. Z pozície spoločníka odíde Peter Nunez, ktorý prevedie svoj podiel v tejto spoločnosti na majiteľa Skupiny Barrandov Jaromíra Soukupa.

Existujúci kanál Barrandov Muzika je šírený v najväčšej česko-slovenskej satelitný platforme Skylink a takisto v nadregionálnej pozemnej distribúcii v rámci DVB-T multiplexu RS8 (Regionálne sieť 8). Distribúcia Barrandov Muzika ale k 31.12.2016 na satelite skončí.

zdroj:parabola.cz

Hodnotenie článku

0.0/5 hodnotení (0 volieb)

Zdieľajte článok

Autor textu

Komentáre (0)

Napísať komentár

Komentujete ako hosť. Môžete sa prihlásiť.


Poskladajte prosím správne obrázok

Facebook Ellano.sk

Facebook Satelitná technika

Twitter Ellano.sk

Please enable the PHP curl extension to use the Twitter widget