Barrandov Plus sa môže zmeniť na Barrandov Krimi

Napísal Ivan P. 1 dňa 07 december 2018 do kategórie Magazín, Správy

1432279016.gif

Ďalšie zmeny chystá televízna skupina Barrandov. Barrandov Plus, jeden zo štyroch televíznych programov, bude premenovaný na Barrandov Krimi. Rabrandingu dala zelenú Rada pre rozhlasové a televízne vysielanie (RRTV) na svojom poslednom 20. zasadnutí.

Spoločnosť Barrandov Televizní Studio a.s. požiadala o zmenu v licencii - premenovanie Barrandov Plus na Barrandov Krimi a ďalších programových podmienok. Český regulátor médií dal všetkým požiadavkám prevádzkovateľa zelenú.

Barrandov Plus sa pôvodne zameriaval na detské a dokumentárne programy. Aktuálne vysiela reprízy relácií vlastnej produkcie a filmy. Zatiaľ nie je jasné, ako sa premení programová ponuka stanice pod novým názvom Barrandov Krimi - či prevádzkovateľ bude chcieť ťažiť len z vyhľadávaného názvu a žánru krimi alebo či dôjde k posilneniu krimi produkcie - seriálov a filmov.

Kanál Barrandov Plus zahájil vysielanie 21. mája 2015, zhruba mesiac po štarte programu Kino Barrandov.

Televízna skupina Barrandov uskutočnila zatiaľ posledný rebranding koncom októbra, kedy predstavila stanicu Barrandov Family pod novým názvom Barrandov News. Z programu zmizli filmy a väčšina seriálov, naopak zostali zábavné a hudobné relácie.

Barrandov Plus vysiela v celoplošnom DVB-T multiplexe 3, v prechodnom DVB-T2 muxe PS12 ale aj u rady operátorov satelitných platforiem.

Aktuálne televíznu skupinu Barrandov tvoria štyri televízne programové služby - TV Barrandov, Kino Barrandov, Barrandov Plus a Barrandov News.

zdroj:parabola.cz

Hodnotenie článku

0.0/5 hodnotení (0 volieb)

Zdieľajte článok

Autor textu

Komentáre (0)

Napísať komentár

Komentujete ako hosť. Môžete sa prihlásiť.


Poskladajte prosím správne obrázok

Facebook Ellano.sk

Facebook Satelitná technika

Twitter Ellano.sk

Please enable the PHP curl extension to use the Twitter widget