Česká Digi TV začala ponúkať prístupové moduly

Napísal Ivan P. 1 dňa 12 september 2014 do kategórie Magazín, Správy

digi-tv-v2.gifPrenosy z anglickej futbalovej Premier League na programoch Digi Sport 1, Digi Sport 1 HD a Digi Sport 2 a ďalšej stanice českej Digi TV je teraz možné sledovať na vlastnom televízore so satelitným tunerom alebo na vlastnom prijímači. Spoločnosť Digi TV Česká republika začala pre príjem satelitnej platenej televízie Digi TV poskytovať externé dekódovacie moduly.

Dekódovací modul Digi Smart CAM si môže záujemca u operátora zaobstarať za 750, Kč pre príjem na jednom zariadení. Dekódovací modul Digi Smart CAM pre službu DUAL stojí 1.500 Kč. Tieto ceny platia v prípade objednania samotného modulu.

Pokiaľ záujemca potrebuje celé prijímacie zariadenie (parabolickú anténu a príslušenstvo), zaplatí za modul Digi Smart CAM 1.450, -Kč, prípadne 2.900, -Kč u služby DUAL / Partner box.

Dekódovací modul Digi Smart CAM je ponúkaný len do vyčerpania skladových zásob. Novinka je určená len pre nových zákazníkov. Existujúci klienti môžu využívať Digi Smart CAM len v prípade, keď sa zaviažu zotrvať v zmluvnom vzťahu so spoločnosťou Digi TV Česká republika ďalších 12 mesiacov.

Služba Digi TV je poskytovaná zo satelitov Intelsat 10-02 (1 ° W) a Thor 6 (0,8 ° W) v systéme podmieneného prístupu Nagra MA (tzv. Nagravision). Pre sledovanie tejto služby bol doposiaľ nutný prijímač od operátora. Karta s modulom boli spárované. Príjem staníc na vlastnom prijímači nebol možný.

Digi TV vstúpila na český trh v roku 2006 v rámci expanznej politiky rumunskej spoločnosti RCS / RDS. Dnes česká Digi TV ponúka hlavné multikanálový balík programov za nezmenenú cenu 260 Kč mesačne. Nedávno začala poskytovať balík s 22 programami Digi Mini pack za 50 Kč mesačne. So štartom novej sezóny začala ponúkať stanice vo vysokom rozlíšení (HDTV). Prevádzkovateľ v súčasnosti ponúka zatiaľ 4 HD stanice - Eurosport HD, Eurosport 2 HD, Digi Sport 1

zdroj:parabola.cz

Hodnotenie článku

0.0/5 hodnotení (0 volieb)

Zdieľajte článok

Autor textu

Komentáre (0)

Napísať komentár

Komentujete ako hosť. Môžete sa prihlásiť.


Poskladajte prosím správne obrázok

Facebook Ellano.sk

Facebook Satelitná technika

Twitter Ellano.sk

Please enable the PHP curl extension to use the Twitter widget