Ďalší program v základnom balíčku FLIX TV - tematický kanál HOROR FILM

Napísal Ivan P. 1 dňa 18 október 2016 do kategórie Magazín, Správy

Od včera 17.10.2016 môžu diváci FLIX TV sledovať program Horor Film z distribúcie CS Film, v základnom balíčku Dobrá TV. Krátko pred oficiálnym spustením, bol Horor Film v testovacom móde. Po tejto zmene Dobrá TV ponúka 65 programov a Lepšia TV 85 programov. Ceny ponuky sa nemenia. FLIX TV chce touto zmenou potešiť hlavne nočných divákov, ktorí radi sledujú horory, fantasy a mystery žáner.
FLIX TV aktuálne ponúka 32 HD programov pre všetkých zákazníkov v Českej republike.
Kto sa teraz rozhodne stať sa novým zákazníkom FLIX TV, dostane vybavenie a inštaláciu zadarmo. Noví predplatitelia FLIX TV tak získajú nielen ďalšie, veľmi populárny, program už v základnej ponuke, ale nebude ich stáť nič ani inštalácia.

Zákazníci FLIX TV si môžu vybrať z ponuky dvoch základných a dvoch prémiových balíčkov:flixtv.gif

• Dobrá TV (65 programov) za 299 kč / mesačne,
• Lepšie TV (85 programov) za 399 kč / mesačne,
• HBO MaxPak za 279 kč / mesačne a
• Aktívne balíček pre dospelých a milovníkov športu za 199 kč / mesačne

FLIX TV prijíma objednávky od zákazníkov z celej Českej republiky na telefónnom čísle 222 700 807. Každá objednávka môže byť ale tiež zadaná on-line prostredníctvom internetového obchodu na www.flixtv.cz, a to bez časového obmedzenia. Teda 24 hodín denne, 7 dní v týždni.
Bližšie informácie:
Ing. Klára Obořilová
Tel. +420 602 310 230
e-mail: Táto e-mailová adresa je chránená pred spamovacími robotmi. Na jej zobrazenie potrebuješ mať nainštalovaný JavaScript.
O FLIX TV:
FLIX TV s.r.o. je nový poskytovateľ satelitnej televízie na Českom trhu. Spolupracuje so silnou telekomunikačnou skupinou TAG - Telekom Austria Group. Programy FLIX TV sú distribuované prostredníctvom signálu družice EUTELSAT 16A na pozícii 16 ° východne. Overená technológia tohto satelitu poskytuje signál viac ako 12 miliónom domácností po celej Európe. Naša ponuka je zostavená tak, aby oslovila čo najširšie spektrum zákazníkov. FLIX TV ponúka pestré kombinácie zábavných TV programov všetkých žánrov s chytrým výberom. Zoznam kanálov FLIX TV bol navrhnutý tak, aby poskytol rôzne možnosti pre každého člena rodiny od každodenného spravodajstva k filmom a športovým kanálom, až k tým najroztomilejším detským reláciám. Našim klientom ponúkame jednoduchosť a dôveryhodnosť.
Služby FLIX TV sú aktuálne dostupné v Českej republike. V dohľadnej dobe plánujeme naše služby poskytovať aj klientom na Slovensku..

zdroj:FlixTV

Hodnotenie článku

0.0/5 hodnotení (0 volieb)

Zdieľajte článok

Autor textu

Komentáre (0)

Napísať komentár

Komentujete ako hosť. Môžete sa prihlásiť.


Poskladajte prosím správne obrázok

Facebook Ellano.sk

Facebook Satelitná technika

Twitter Ellano.sk

Please enable the PHP curl extension to use the Twitter widget