Digi TV : Digi LM1 vysiela na pozícii TV Doma

Napísal Ivan P. 1 dňa 19 marec 2014 do kategórie Magazín, Správy

digi-tv-v2.gifŠportový fanúšikovia môžu sledovať priame prenosy z Ligy Majstrov UEFA v slovenskej ponuke satelitnej platformy Digi TV na novej programovej pozícii . Po nedávnej redukcii satelitnej kapacity slovenského Digi TV na satelite Thor 6 ( 0,8 ° W ) vyriešil prevádzkovateľ služby , spoločnosť Slovak Telekom , distribúciu kanálu Digi Liga Majstrov 1.

Digi Liga Majstrov 1 novo vysiela v utorok a v stredu na programovej pozícii TV Doma . Znamená to , že v čase prenosov z Ligy Majstrov UEFA nie je pre klientov Digi TV na Slovensku program TV Doma dostupný .

Pozícia stanice TV Doma sa teraz volá " Doma / Digi LM1 " .

Zdieľanie programovej kapacity TV Doma a Digi Liga Majstrov 1 je zvolené z čisto ekonomických dôvodov . Pre prevádzkovateľa platformy nemá príliš veľký zmysel venovať úplne samostatnú pozíciu pre Digi Liga Majstrov 1 , ktorý vysiela len niekoľko hodín programu v týždni .

Efektívnejšiu prevádzku platformy sľubuje nová Digi TV , ktorá už testuje v DVB-S2/MPEG-4 na kapacitách satelitov Thor 6 a Intelsat 10-02 .

technické parametre :

* Intelsat 10-02 ( 1 ° W ) , freq 12,687 GHz , pol V , SR 27500 , FEC 3 / 4 , DVB-S/QPSK , CA Nagra MA ( tzv. Nagravision )

zdroj:parabola.cz

Hodnotenie článku

0.0/5 hodnotení (0 volieb)

Zdieľajte článok

Autor textu

Komentáre (0)

Napísať komentár

Komentujete ako hosť. Môžete sa prihlásiť.


Poskladajte prosím správne obrázok

Facebook Ellano.sk

Facebook Satelitná technika

Twitter Ellano.sk

Please enable the PHP curl extension to use the Twitter widget