Discovery a PGA TOUR spúšťajú GOLFTV

Napísal Ivan P. 1 dňa 23 október 2018 do kategórie Magazín, Správy

golftv.jpg

Discovery a PGA TOUR spúšťajú GOLFTV, novú medzinárodnú streamingovú službu, ktorá bude poskytovať živé vysielanie a obsah na vyžiadanie. Služba GOLFTV bude spustená 1. januára 2019.

GOLFTV umožní divákom prístup k najširšiemu golfovému obsahu. S rastúcim portfóliom predstaví strhujúce golfové momenty, najlepších hráčov a turnajov na každej obrazovke a zariadení.

GOLFTV ponúkne každoročne viac ako 2000 hodín živého golfového vysielania, zábavný obsah aj informačný servis. Živé vysielanie obsahuje šesť PGA Tours a ročne približne 150 turnajov vrátane THE PLAYERS Championship, FedExCup Playoffs a Presidents Cup.

Prezident a generálny riaditeľ Discovery Golf Alex Kaplan: "Naším dlhodobým cieľom je vytvoriť nový štýl, ktorý vylepší spôsob, akým si môžu fanúšikovia každodenne golf užívať. Vychádzame z dedičstva Discovery, z toho, ako rozpráva skutočné príbehy, a zo skúseností s priamym prístupom k divákom. GOLFTV tvorí tím svetovej triedy, máme starostlivo vypracované plány, ktoré umožňia ďalšie zlepšovanie značky, ktorú chceme rozširovať a rozvíjať. "

Spustenie GOLFTV je priekopnícka stratégia spoločností Discovery a PGA TOUR, ktorej zrodenie bolo oznámené v júni. GOLFTV bude navyše počas 12-ročného spojenia sparvovať medzinárodné multiplatformové práva PGA TOUR vrátane lineárnych televíznych práv. GOLFTV nahradí PGA TOUR LIVE na globálnych trhoch (mimo USA).

Spoločnosť Discovery už pracuje na realizácii širokej distribučnej a vysielacie partnerskej stratégie, na optimalizáciu dosahu cez platené TV, free-to-air a digitálne prenosy, a zaoberá sa rozšírením partnerstva s ďalšími poskytovateľmi vysielania golfových turnajov, čo povedie k ďalšiemu rastu golfového vysielania.

Užívatelia na všetkých trhoch sa môžu prihlásiť na sledovanie rozsiahleho golfového obsahu na GOLFTV vzhľadom na dátum aktivácie práv v jednotlivých krajinách. Súčasní používatelia PGA TOUR LIVE získajú pred spustením k 1. januáru 2019 jednoduchý prechod na GOLFTV.

Ďalšie informácie a podrobnosti o programe GOLFTV budú včas oznámené.

zdroj:parabola.cz

Hodnotenie článku

0.0/5 hodnotení (0 volieb)

Zdieľajte článok

Autor textu

Komentáre (0)

Napísať komentár

Komentujete ako hosť. Môžete sa prihlásiť.


Poskladajte prosím správne obrázok

Facebook Ellano.sk

Facebook Satelitná technika

Twitter Ellano.sk

Please enable the PHP curl extension to use the Twitter widget