Dreambox DM7080HD od októbra v predaji

Napísal Ivan P. 1 dňa 25 september 2014 do kategórie Magazín, Správy

dreammultimedia.jpgPočas budúceho mesiaca sa na trhu objaví novinka výrobcu populárnych multimediálnych set top boxov Dreambox.

Nový model nesie označenie DM7080HD a bude určený pre príjem satelitného, káblového a pozemného digitálneho TV a rozhlasového vysielania.

Dreambox DM7080HD bude vybavený Gigabitovým rozhraním Ethernet, USB 3.0 a tiež procesorom 7000 DMIPS dual core. Pôjde o kľúčové vlastnosti novinky výrobcu.

Prístroj bude dodávaný s vymeniteľným twin DVB-S2 tunerom. K dispozícii budú aj ďalšie dva sloty pre prípadné ďalšie plug and play satelitné, káblové alebo terestriálne tunery.

DM7080HD s výkonným hardvérom umožní plynulé prehrávanie HD obsahu cez Gigabitové rozhranie Ethernet. Vysielanie je možné nahrávať a prehrávať z 3,5 palcového SATA HDD. K prijímaču je možné pripojiť hard disky alebo USB flash disky k rozhraniu USB. Prijímač bude vybavený 2x slotom USB 3.0 a 2x USB 2.0 a ďalej tiež rozhraním pre SD karty.

Prijímač bude podporovať HDMI vo verzii 1.4 (vstup aj výstup).

Vnútri prijímača sa bude nachádzať dvojjadrový procesor 7000 DMIPS so 4 GB flash pamäte a 2 GB pracovná pamäte pre rýchlu odozvu a stabilitu systému.

Odporúčaná cena Dreambox DM7080HD je 619 .

zdroj:parabola.cz

Video k článku

Hodnotenie článku

4.0/5 hodnotení (2 volieb)

Zdieľajte článok

Autor textu

Komentáre (4)

Napísať komentár

Komentujete ako hosť. Môžete sa prihlásiť.


Poskladajte prosím správne obrázok

Facebook Ellano.sk

Facebook Satelitná technika

Twitter Ellano.sk

Please enable the PHP curl extension to use the Twitter widget