Európska liga UEFA na Nova Sport až do roku 2021

Napísal Ivan P. 1 dňa 17 január 2018 do kategórie Magazín, Správy

ns.jpg

Televízna skupina Nova získala vysielacie práva na prestížnuj UEFA Európsku ligu do roku 2021. Na obrazovkách staníc Nova Sport tak bude k videniu špičkový európsky futbal po ďalšie tri sezóny.

Diváci sa môžu tešiť na minimálne štyri priame prenosy z každého hracieho kola.

"UEFA Európska liga je jedným z pilierov nášho vysielania, a preto sme radi, že našim divákom budeme môcť ďalšie tri roky ponúkať prestížne futbalové zápasy. Navyše s účasťou českých klubov, "hovorí vedúci športového programu skupiny Nova Dušan Mendel.

Vysielanie UEFA Európskej ligy je v Českej republike aj na Slovensku veľmi populárne, a to najmä vďaka pravidelnej účasti domácich klubov, ktoré sa obvykle prebojúvajú až do vyraďovacej časti súťaže. V posledných troch sezónach slávili úspechy v Európskej lige Viktoria Plzeň, Sparta Praha, Slovan Liberec alebo Slavia Praha. A z európskych gigantov Manchester United, Arsenal Londýn či Borussia Dortmund.

Vďaka predĺženiu vysielacích práv budú diváci môcť sledovať najatraktívnejšie zápasy českých i zahraničných klubov. Stanica Nova Sport 1, Nova Sport 2 aj videoportál voyo budú každý hrací deň vysielať minimálne po štyri zápasy.

zdroj: Nova

Hodnotenie článku

0.0/5 hodnotení (0 volieb)

Zdieľajte článok

Autor textu

Komentáre (0)

Napísať komentár

Komentujete ako hosť. Môžete sa prihlásiť.


Poskladajte prosím správne obrázok

Facebook Ellano.sk

Facebook Satelitná technika

Twitter Ellano.sk

Please enable the PHP curl extension to use the Twitter widget